Za nami kolejny rok. Jeśli chodzi o działalność naszego serwisu udało się zrealizować kilka ważnych inicjatyw, dzięki wydatnemu zaangażowaniu naszych Czytelników. Do naszej galerii archiwalnych zdjęć trafiło kilkadziesiąt cennych egzemplarzy, wzbogacony został materiał o społeczności żydowskiej w naszej miejscowości, powstał wykaz publikacji, które ukazały się na przestrzeni kilkudziesięciu lat, a które związane są z Chrobrzem, rozbudowany został słownik chroberskiej gwary, a także odkryte kolejne ciekawostki związane z naszą miejscowością i ludźmi.

W roku 2018, nie będziemy „zasypywać gruszek w popiele” i również planujemy kilka ciekawych projektów związanych z serwisem i Chrobrzem. Na pewno pojawią się kolejne archiwalne zdjęcia w galerii www.stary.chroberz.info, rozbudowana zostanie także galeria artystyczna. Opracowane zostaną kolejne tematy historyczne oraz biogramy osób z Chrobrza, które do tej pory były mało znane albo w ogóle nie istniały w szerszej świadomości. Wzbogacona zostanie również podstrona dot. twórczości Józefa Mortona i publikacjami związanymi z naszą okolicą.

Pojawi się też nowy cykl artykułów związany z przestrzenią naszej miejscowości, który pociągnie za sobą działanie na jej ulicach ;-)

Nie zabraknie również aktualnych informacji z Chrobrza i okolicy, które podajemy najszybciej ze wszystkich mediów, właśnie dzięki WAM – CZYTELNIKOM serwisu chroberz.info

Można śmiało powiedzieć, że staliśmy się społecznością której działalność jest „widziana” nie tylko w województwie ale także w Polsce. Na facebooku jest nas już blisko 1380, mamy również swoje konto na Instagramie.

W nadchodzącym Nowy 2018 Roku życzymy nam wszystkim, aby był lepszy od mijającego, a dobre zdrowie dopingowało do odkrywania kolejnych zakamarków historii Chrobrza i okolic.

/Paweł Bochniak, Rafał Bochniak/

logo 2018 chroberz.info