ROK 2019
Grudzień
Zdzisław Nowak z Pełczysk
(1942 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 04.01.2020r. o godz.12:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Jadwiga Salwierak z Rudawy
(1956 - 2019). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chrobrzu 28.12.2019r. (sobota) o godz. 11:00.
 
Irena Sobieraj z d. Turkowska z Miernowa
(1935 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Probołowicach 23.12.2019r. (poniedziałek) o godz. 13:00.
 
Józef Przyłucki
(1952 - 2019). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chrobrzu 21.12.2019r. (sobota) o godz. 12:00.

Józefa Dynia ze Złotej
(1947 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej 10.12.2019r. (wtorek) o godz. 14:00.
 
Listopad

Alfred Dębski z Kostrzeszyna
(1951 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Stradowie 02.12.2019r. o godz. 12:00.

Henryk Bochenek ze Złotej
(1950 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 27.11.2019r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Złotej. Następnie ciało zostanie złożone na cmentarzu w Pełczyskach.
 
Henryk Ciołek z Biskupic/Gnojna
(1970 - 2019).
 
Natalia Kumor z Woli Chroberskiej
(1938 - 2019). Pogrzeb odbył się 09.11.2019r. (sobota) o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Stanisław Wątrobiński ze Stawiszyc
(1934 - 2019).

Robert Kotuła ze Stawiszyc
(1966 - 2019).
 
Październik
Irena Pilichowska ze Złotej
(1932 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 05.11.2019r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Robert Nowak ze Złotej
(1966 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 23.10.2019r. w kościele parafialnym w Złotej.
 
Olaf Łątka z Probołowic
(2010 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 17.10.2019 r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Probołowicach. Wyjście z domu o godz. 11:30.
 
Czesław Soja ze Złotej (os. Graby)
(1932 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 12.10.2019 r. o godz. 16:00 w kościele parafialnym w Złotej


Filomena Mucha z Kostrzeszyna
(1937 - 2019).

Wrzesień
Monika Paczowska z Kostrzeszyna
(1989 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 26.09.2019r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Helena Siwa z Żurawnik
(1935 - 2019).
 
Grzegorz Paździórski z Rudawy
(1974 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Stanisław Doliński z Kostrzeszyna
(1933 - 2019). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Marianna Koza z Nieprowic
(1921 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 10.09.2019r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Sierpień
Adolfa Krzemień z Żurawnik
(1927 - 2019).
 
Stanisław Soja z Wojsławic
(1926 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 30.08.2019r. (piątek) o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Stanisław Rusiecki ze Stawiszyc
(1944 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 27.08.2019 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Zofia Salwierak z Woli Chroberskiej
(1939 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 13.08.2019 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Bogumiła Szumilas - Nieprowice/Busko Zdrój
(1950 - 2019). Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 13.08.2019 r. o godz. 16:00 na Cmentarzu Komunalnym w Busku-Zdroju.

 Stanisław Jezutek z Zawoi/Chrobrza
(1950 - 2019). Pogrzeb odbył się 10.08.2019 r. o godz. 10:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Ryszard Krawczyk z Nieprowic
(1952 - 2019). Pogrzeb odbył się 07.08.2019 r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Lipiec
Kazimiera Woźniak z Niegosławic
(1947 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 24.07.2019 r. w kościele parafialnym w Złotej.
 
Maria Tarabuła z Żurawnik
(1933 - 2019).
 
Stanisława Kowalska z Rudawy
(1934 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 19.07.2019 r. o godz. 14:00.
 
Alfreda Rej ze Stawiszyc
(1939 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Janina Turschmid - Ortyl z Probołowic
(1952 - 2019). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Probołowicach.
 
Czerwiec
Helena Bystrzanowska z Miernowa
(1954 - 2019). Pogrzeb odbył się 28.06.2019r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Probołowicach.
 
Wanda Kordosz  z Miernowa
(1958 - 2019). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Probołowicach.
 
 Zofia Doroz z Chrobrza
(1943 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 18.06.2019r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Leokadia Derela z Pełczysk
(1953 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Aleksander Kowalski z Chrobrza
(1945 - 2019). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Leszek Józef Janoś z Biskupic
(1973 - 2019).
 
Maj
Janina Wojtasik z Chrobrza
(1920 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 18.05.2019r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Marek Bróg z Chrobrza
(1975 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 10.05.2019r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Kwiecień
Stanisława Czerw z Chrobrza
(1942 - 2019).

Stefania Grzywna z Nieprowic
(1935 - 2019).
 
Adam Paździur z Kostrzeszyna (Odrzywół)
(1952 - 2019).
 
Marzec
Józef Bednarski ze Stawiszyc
(1947 - 2019).

Józef Ścisło z Probołowic
(1932 - 2019).

Stanisława Odrobina z Probołowic
(1924 - 2019).

Zbigniew Garbacz z Miernowa
(1962 - 2019).
 
Luty

Danuta Morton z Chrobrza
(1939 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 11.02.2019r.

Piotr Gołdyś z Pełczysk
(1931 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach 09.02.2019r. o godz. 12:00.

Stanisława Mącznik z Miernowa
(1940 - 2019). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Probołowicach 07.02.2019r. o godz. 12:00.

Mirosław Gruchała ze Stawiszyc
(1975 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Styczeń

Marianna Wójcik
(1937 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 04.02.2019r. o godz. 9:00.
 
Alfred Nowak ze Złotej
(1957 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej.

Jan Koza z Chrobrza
(1953 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 01.02.2019r. o godz. 12:00.

Jan Skiba z Pełczysk
(1938 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 31.01.2019r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Wiesław Łuczyński ze Złotej
(1945 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 28.01.2019r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Krystyna Kozera ze Złotej
(1933 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 25.01.2019r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Jan Stanek z Biskupic
(1927 - 2018)
 
Helena Krypciak ze Złotej
(1946 - 2019).
 
Piotr Góral z Pełczysk
(1962 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 10.01.2019r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Stefan Gorczyca z Nieprowic
(1942 - 2019). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Zofia Górniak z Probołowic
(1936 - 2019). Pogrzeb odbędzie się 05.01.2018r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Probołowicach.