Sebastian Adamczyk, pochodzi z Chrobrza. Wychowanek Strzelca. Grał jako środkowy obrońca w drużynach juniorów i seniorów naszego Klubu. Obecnie pedagog w domach dziecka na Śląsku.

Prowadzę drużynę chłopaków z domów dziecka na Śląsku - jest to zespół chłopaków, którzy wykazują się chęcią i zaangażowaniem we wspólnym "kopaniu na trawie i na hali”.

Piłka zawsze stanowiła ważny element mojego życia, kręciło mnie to od zawsze. Zaczynałem w Strzelcu Chroberz i to zostaje w serduchu na całe życie, tak jak właśnie Strzelec.

To jest wielka szansa dla tych chłopaków, żeby się wybić, pokazać i oddać ważnej sprawie - oddanie drużynie. Każdy z Nich to inna, ciężka i smutna historia życiowa, a ta piłka Ich uskrzydla i daje nadzieję na lepsze jutro.

Kilka dni temu byliśmy na Wyspach. Był to wyjazd pokazowy razem z treningiem z gwiazdą piłki nożnej z Manchesteru United  - wyławiacze gwiazd.

Fundacja „Nadzieja na Mundial”, która organizuje takie wyjazdy. Nam się udało pojechać. Mój wychowanek dzięki temu jest już w reprezentacji Polski i będzie reprezentował Polskę Na Mistrzostwach Europy w Chorwacji w dniach 14-16 kwiecień. Będzie też rywalizował w Mistrzostwach Polski (28-29 kwiecień), a także na Mistrzostwach Świata na stadionie warszawskiej Legii. Kolejna impreza to Mistrzostwa Europy w Berlinie.

Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że mu się udało, ma wielki potencjał. Dzięki temu wielu chłopaków idzie w dobrą stronę i nadaje im to sens w życiu.

Autor: pb, chroberz.info

sa

sa

sa

sa

sa