Do zakończenia głosowania Internautów w plebiscycie na „Najlepszego Sportowca Chrobrza” pozostał jeszcze niespełna tydzień. Podajemy drugie notowanie na stan z 21.02.2014r. po zweryfikowaniu i przeliczeniu głosów od początku głosowania. 

W porównaniu do pierwszego notowania wyniki zmieniły się nieznacznie. Na prowadzeniu Damian Musiał z 40% głosów, za jego plecami z małymi stratami Kinga Strózik i Łukasz Sęsoła po 30%
 
 
 
Przypomnijmy, że głosowanie Internautów trwa do końca lutego czyli 28.02.2014r. Wszystko się jeszcze może zmienić. Przypominam, że jeden email = jeden głos. Na każdy adres zostanie wysłany email weryfikacyjny, brak potwierdzenia lub odpowiedzi w wyznaczonym terminie (podanym w emailu) traktowane będzie jako głos nieważny.
 
Po głosowaniu Internautów anonimowe oceny (niezależnie od siebie) wydadzą członkowie Kapituły w skład której już wiemy, że wejdzie Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek oraz przedstawiciel serwisu chroberz.info – Paweł oraz osoby których nazwiska podamy już wkrótce.
 
Suma głosów Internautów oraz Kapituły wyłoni „Najlepszego Sportowca Chrobrza”, który uhonorowany zostanie specjalną statuetką, a pozostali finaliści pamiątkowymi dyplomami.
 
Proszę podawać prawidłowe adresy email!
 
Źródło: