Sobotni wieczór zawodnicy naszej Akademii spędzili na meczu Fortuna 1 Liga, pomiędzy Wisła Kraków i GKS-em Katowice. Nie straszna była niska temperatura, bo na trybunach, jak i na boisku, było niezwykle gorąco.

Jednakowo ubrani, w dedykowanych koszulkach, zasiedliśmy na sektorze E i wraz z 15 tysiącami kibiców dopingowaliśmy zawodników.

Wynik boiskowy zmieniał się, jak w kalejdoskopie, od 1:0 dla gospodarzy, po 1:2 dla gości, do końcowego zwycięstwa „Białej Gwiazdy" 3:2

Na sektorze C, gdzie zasiadają najzagorzalsi kibice Wisły (Ultra Wisła), przygotowano efektowne oprawy z pirotechniką. Liga Mistrzów długo nie gościła na naszych boiskach, ale na trybunach jest już od dawna.

Oprócz meczu młodzi zawodnicy Strzelca integrowali się z innymi, młodymi fanami w specjalnie przygotowanej strefie Młodego Kibica.

Na zakończenie przed stadionem im. Henryka Reymana zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z naszą efektowną flagą, a po drodze nie zabrakło obowiązkowej wizyty w MC.

Pełni wrażeń, późnym wieczorem wróciliśmy do domów. Był to kolejny wyjazd naszej młodzieży na taki mecz i na pewno nie ostatni. Do zobaczenia na kibicowskim szlaku

Wyjazd został sfinansowane ze środków klubu sportowego Strzelec Chroberz oraz osób wspierających; Norbert Musiał, Paweł Bochniak oraz Damian Musiał.

Źródło: https://www.facebook.com/apstrzelec 

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd

wyjazd