Strzelec Chroberz ostatnie tygodnie może zaliczyć do bardzo udanych i to nie tylko ze względu na wyniki sportowe. O naszym klubie jest bardzo głośno w internecie, w mediach ogólnopolskich. Najpierw przyczyną była niezwykła sytuacja z meczu sparingowego z Partyzantem Wodzisław. Fragment wideo, którego autorem jest Mateusz Berowski (Strzelec Chroberz Media) został wyróżniony przez PZPN w konkursie #AleAkcja, a także stał się prawdziwą furorą w mediach społecznościowych (facebook, twitter). Bohaterem nagrania jest Mateusz Grabowski i bramkarz naszego przeciwnika.

Kolejną bombą ze Strzelcem i naszym zawodnikiem w tle, był materiał w którym Radosław Rzeźnikiewicz znany z kanału YT kartofliska.pl (ponad 171 tys. subskrypcji) powiedział, że:

i... zaczęło się :-)

Tematem zainteresował się Mikołaj Lipiński z popularnego serwisu fangol.pl (ponad 111 tysięcy subskrybentów), który postanowił przyjrzeć się tematowi "cieszynki", która oglądać możemy na boiskach Serie A w wykonaniu Krzysztofa Piątka, a którą już dużo wcześniej widzieliśmy na boisku w Chrobrzu w wykonaniu naszego napastnika Michała Kukli. Materiał Mikołaja jest doskonale zrealizowany i jest fajna promocją nie tylko naszego zawodnika, ale i całego klubu, a także Chrobrza i gminy Złota.

Twórca FanGola, to charyzmatyczna osoba, prawdziwy pasjonat futbolu w każdym wydaniu, co doskonale widać w zrealizowanym materiale z Michałem. Polecamy do obejrzenia odcinek ze Strzelcem w tle, który zamieszczamy poniżej, ale również zachęcamy do śledzenia kanału na YT [Zobacz] oraz serwisu. www.fangol.pl 

Autor: Paweł, chroberz.info