Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

Zdjecia archiwalne - budowa szkoły w Chrobrzu

Czas szybko ucieka, jeśli nam się czegoś nie uda zatrzymać w kadrze aparatu lub kamery ulega zatarciu w naszej pamięci. Dlatego tak ważna jest dbałość o fotografie, ich dokładny opis i odpowiednie przechowywanie (dotyczy zarówno tych klasycznych zdjęć jak i tych na nośnikach cyfrowych). Serwis  rozpoczyna akcję zbierania archiwalnych zdjęć z Chrobrza i okolic (Wojsławic, Woli Chroberskiej, Aleksandrowa, Zawarży, Rudawy, Nieprowic, Złotej, i innych).
 
Jeśli masz wątpliwości czy Twoje zdjęcia się nadają to rozwiewam je – każde zdjęcie jest ważne. Zarówno te na których jest cały Chroberz jak i te na których jest tylko fragment, z ludźmi i bez nich, z XIX wieku, jak i nawet z lat 90 – tych XX wieku.  
 
Masz możliwość przesłania skanu? Super, ale jeśli nie to też nie ma problemu podjadę ze skanerem. Masz tylko ksero lub wydruk starego zdjęcia? Również się przyda! 
 
>> PRZEJDŹ DO GALERII ARCHIWALNYCH ZDJĘĆ <<

zbieramy archiwalne zdjęcia - plakat 
 
Udostępnij ogłoszenie na facebooku lub tweeterze. Powiedz w domu i znajomym. Zdjęcia z podaniem źródła (z czyjego archiwum pochodzą) będą wstawiane wraz z opisem (kto lub co na nich widać oraz datą wykonania) w specjalnie stworzonej galerii pod adresem: http://stary.chroberz.info/
 
Galeria ma adnotację, że nikt ich nigdzie nie może wykorzystywać, a wszelkie tego typu próby będą „ścigane”.
 
Informacje o nowych zdjęciach będą wstawiane na facebooka oraz w serwisie chroberz.info.
 
Pierwsze zdjęcia są już dostępne pod adresem: http://stary.chroberz.info/
 
Podziękowania za identyfikację i opis wybranych zdjęć dla pani Elżbiety Kucięby z Chrobrza.
 
Autor: Paweł, 
Kontakt mailowy, telefoniczny, gadu-gadu, fb, skype.
chroberz.info
4249166
692 427 281
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.