Pracowity weekend? To lubimy :-) Część naszej najmłodszej grupy Akademia Piłkarska UKS Strzelec wybrała się na wycieczkę do Niecieczy, gdzie mogli podziwiać w akcji piłkarzy grających w Fortuna 1 Liga, pomiędzy Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS, a Górnik Łęczna. Mimo późnej pory rozgrywania meczu – początek godz. 20:00, nasi podopieczni z dużym zaangażowaniem śledzili poczynania piłkarzy. Była okazja zobaczyć przedmeczowe rozgrzewki, oprawę meczu, zorganizowany doping zarówno gospodarzy jak i gości, a także pracę arbitrów i systemu VAR. Mecz był ciekawym widowiskiem. Kibice zobaczyli 4 bramki. Gospodarze przegrywali po pierwszej połowie 0:2, ale po przerwie zdołali wyrównać. Pełni wrażeń, przed północą nasi najmłodsi podopieczni wrócili bezpiecznie do domów.
  • Organizatorem wyjazdu był klub sportowy Strzelec Chroberz, który sfinansował zarówno transport jak i bilety wstępu, w ramach dofinansowania otrzymanego z fundacji PZU.
  • Dziękujemy opiekunom: Pawłowi, Damianowi, Mateuszowi i Jackowi, a także firmie Krajowy Przewóz Osób i Rzeczy Sławomir Nowak za bezpieczny transport "na" i "z" meczu.
  • Przypominamy, że do treningów można dołączyć w każdym momencie i są one BEZPŁATNE.

• Zadzwoń i dowiedz się więcej: 459 389 887.