Na kieleckiej pływalni odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego. Z doskonałej strony zaprezentował się Igor Litwiński z Chrobrza, który na co dzień trenuje i reprezentuje klub Korona-Swim Kielce.

W tym dniu nasz pływak „wykręcił” doskonałe czasy, które pozwoliły mu uzyskać kilka rekordów życiowych, a także stanąć kilkukrotnie na podium zawodów.

W sztafecie 4 x 200m stylem dowolny, w kategorii open, zdobył brązowy medal. Krążki w tym samym kolorze zdobył również na dystansie 4 x 100m stylem dowolnym (open), oraz 4 x 100m zmiennym (open). Natomiast w swojej kategorii wiekowej, junior młodszy, na tych samych dystansach, w sztafetach wywalczył 3 złote medale!!!

Natomiast 1 grudnia w Bydgoszczy, wziął udział w Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat. Występ na tak dużej imprezie Igor zwieńczył rekordem życiowym. Brawo za wykonaną pracę i determinację. Trzymamy kciuki za kolejne starty!

Autor: pb, chroberz.info