W meczu Noworocznym zawodników Strzelca Chroberz, Kawalerowie podobnie jak rok temu pokonali Żonatych 9:8. Co ciekawe rok temu padł dokładnie takim sam wynik. Zdobywcą pierwszej bramki w nowym roku został Karol Grochowina, a obroniony pierwszy karny należał do Tomasz Wrzoskiewicza. Temperatura nie rozpieszczała zawodników - 10,5 stop. C.

Mecz trwał około 2*50 minut, co pokazuje jak wielki głód piłki był wśród naszych graczy :-) Pierwsza połowa długo toczyła się przy wyniku 0:0 i wydawało się, że w tym roku wiele bramek nie padnie. Pod koniec pierwszej odsłony, wynik otworzył Karol Grochowina. I takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Zmiana połów przyniosła błyskawiczne wyrównanie – pierwszego gola dla „żonatych” zdobył Michał Kukla. W tej połowie worek z bramkami się otworzył i łącznie padło ich w tej części aż 16-ście!

Po raz kolejny „żonaci” poczekają dokładnie rok na możliwość rewanżu.

Szkoda, ze z różnych względów nie wszyscy mogli wziąć udział ale może za rok zapunktują w "noworocznym".