Niedzielny poranek nie należał do spokojnych dla naszych druhów. Już po godzinie 4:00 strażacy, m.in. z OSP KSRG Chroberz, otrzymali zgłoszenie o powalonym drzewie w okolicach Woli Chroberskiej. Drzewo całkowicie zatarasowało drogę, uniemożliwiając przejazd.

To jednak nie był koniec interwencji. Kolejne zgłoszenie dotyczyło powalonego drzewa w miejscowości Miernów. Na miejsce zadysponowano jednostki OSP KSRG Złota oraz OSP Pełczyska. Co więcej, do tej samej miejscowości strażacy musieli wracać jeszcze raz, by usuwać kolejne drzewo. Podczas tego ostatniego zgłoszenia wsparci zostali przez strażaków z PSP Pińczów.

 

Autor: red., chroberz.info

informacja