Podajemy aktualne rozkłady jazdy BUS na podstawie informacji przewoźników obsługujących trasy na terenie gminy Złota. Rozkłady jazdy staramy się na bieżąco aktualizować w zakładce Niezbędnik > Rozkłady jazdy.

Jeżeli brakuje jakiegoś rozkładu to prosimy o podesłanie nam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w komentarzu poniżej.


Stan 01.01.2023 r.

Przewóz realizuje Usługi Przewozowe Adam Sambur - Cieszkowy.

PRZYSTANKI D D
Złota/ul.Sienkiewicza(Ośrodek Zdrowia)/03 8.40 12.00
Niegosławice /1040(OSP)/01 8.42 12.02
Nieprowice /1040/01 8.44 12.04
Rudawa/1040/01 8.46 12.06
Chroberz /ul.Akacjowa/01 8.48 12.08
Wola Chroberska/1668/01 8.53 12.13
Kostrzeszyn Odrzywół/1667/01 8.57 12.17
Kostrzeszyn Górki/402013/01 9.01 12.21
Kostrzeszyn/1669(OSP)/01 9.04 12.24
Probołowice Podlesie/1669/01 9.07 12.27
Pełczyska/1669/05 9.09 12.29
Pełczyska/1669(STADION)/03 9.10 12.30
Pełczyska Wymysłów/1669/01 9.12 12.32
Złota/ul.Sienkiewicza/01 9.14 12.34
Złota/ul.Sienkiewicza(Ośrodek Zdrowia)/03 9.16 12.36

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

Linia jest realizowana w ramach umowy pomięzy Gminą Złota, a Wojewodą Świętokrzyskim - dofinansowanie wniosku złożonego przez Gminę Złota na realizację linii komunikacyjnej w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o Charakterze Użyteczności Publicznej.

W ramach projektu samorząd otrzyma dofinansowanie w wysokości 41 580,00 zł, co stanowić będzie 90% wszystkich kosztów. Pozostałe 10% będzie pochodzić będzie z budżetu gminy.


Stan 01.01.2023 r.

Szanowni Mieszkańcy prezentujemy aktualne rozkłady jazdy komunikacji publicznej na terenie gminy Pińczów, na siedmiu poniższych trasach:

1. Pińczów - Orkanów przez Skrzypiów, Zakrzów, Młodzawy Duże, Kozubów, Zagorzyce, Sadek
2. Pińczów - Zawarża przez Skrzypiów, Młodzawy Duże, Mozgawa, Aleksandrów, Byczów
3. Pińczów - Stara Zagość przez Pasturka, Kowala, Krzyżanowice Średnie, Krzyżanowice Dolne, Gacki, Leszcze, Wola Zagojska Górna, Wola Zagojska Dolna, Nowa Zagość, Stara Zagość.
4. Pińczów - Winiary przez Pasturka, Bogucice Drugie, Bogucice Pierwsze, Gacki, Krzyżanowice Średnie, Krzyżanowice Dolne, Leszcze, Gacki, Wola Zagojska Górna, Wola Zagojska Dolna, Nowa Zagość, Winiary.
5. Pińczów - Marzęcin przez Pasturka, Bogucice Pierwsze, Bogucice Drugie, Marzęcin
6. Pińczów - Uników przez Włochy, Chruścice, Chwałowice, Szarbków, Chrabków, Uników
7. Pińczów - Podłęże przez Kopernia, Skowronno Dolne, Skowronno Górne, Brzeście ,Szczypiec, Podłęże.

Cena jednorazowego biletu będzie wynosiła 3 złote, cena miesięcznego 80 zł.

Rozkład jazdy DNI POWSZEDNIE

Rozkład jazdy DNI ŚWIĄTECZNE


Stan 01.12.2020 r.

JK Bus Krzysztof Jandura

Pińczów – Chroberz – Złota.

przystanek Pińczów: 5:30, 6:30, 7:15, 9:10, 11:05.

przystanek Chroberz: 5:45, 6:45, 7:30, 9:25, 11:20.

Złota – Chroberz – Pińczów.

przystanek Złota: 6:00, 7:00, 8:45, 9:40, 11:40.

przystanek Chroberz: 6:08, 7:08, 8:53, 9:48, 11:48.


Usługi Przewozowe Adam Sambur

Kazimierza Wielka – Chroberz - Pińczów.

przystanek Kazimierza Wielka: 7:20, 9:50, 12:45.

Przystanek Chroberz: 8:07, 10:37, 13:32.

Pińczów – Chroberz – Kazimierza Wielka:

przystanek Pińczów: 8:35, 11:25, 14:35.

przystanek Chroberz: 8:50, 11:40, 14:50.


Przewóz Osób Dariusz Wojtasik

Pińczów – Złota - Wiślica

przystanek Pińczów: 7:25,  9:40,  11:40*, 13:30,  15:15.
* - do Złotej.

przystanek Chroberz: 7:40, 9:55, 11:55*, 13:45, 15:30.

przystanek Złota: 8:00, 10:15, 14:05, 15:50.

Wiślica – Złota – Pińczów

przystanek Wiślica: 6:30, 8:15, 10:30, 14:20.

przystanek Złota: 6:45, 8:25, 10:45, 12:25, 14:30.

przystanek Chroberz: 6:53, 8:33, 10:53, 12:33, 14:38.

Zebrał: red, chroberz.info


fot. ze strony Bus AS