2021

Wrzesień

Zdzisława Pustelnik ze Stawiszyc
(1961 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 17.09.2021 r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Wiślicy.

Marianna Łagowska z Chrobrza
(1943 - 2021).

Zofia Kaszuba z Niegosławic
(1950 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 09.09.2021 r. (czwartek) o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Sierpień

Stanisław Adamczyk z Miernowa
(1934 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Probołowicach.

Stanisław Derela z Pełczysk
(1954 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 11.08.2021 r. (środa) o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Józef Nowak ze Złotej
(1933 - 2021). Pogrzeb odbył się 04.08.2021 r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Lipiec

Roman Malczyk ze Złotej (Lubowiec)
(1956 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 02.08.2021 r. o godz. 17:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Helena Firka z Nieprowic
(1930 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chroberz.

Jan Kogut z Woli Chroberskiej
(1956 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 27.07.2021 r. (wtorek) o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Chroberz.

Maria Szewczyk ze Złotej
(1938 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 26.07.2021 r. (poniedziałek) o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Stefan Stalica z Żurawnik
(1953 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 19.07.2021 r. (poniedziałek) o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Jurkowie.

Teresa Doroz z Chrobrza
(1952 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 14.07.2021 r. (środa) o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Józef Jaworski ze Złotej
(1957 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 8.07.2021 r. (czwartek) o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Czerwiec

Bogusław Paździur ze Złotej (Graby)
(1957 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej.

Genowefa Błaszkiewicz z Probołowic
(1928 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 11.06.2021 r. (piątek) o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Probołowicach.

Danuta Marzec z Miernowa/Krakowa
(1942 - 2021). Pogrzeb odbył się 06.06.2021 r. w kościele parafialnym w Probołowicach.

Leszek Marzec z Miernowa
(1961 - 2021). Pogrzeb odbył się 06.06.2021 r. w kościele parafialnym w Probołowicach.

Maj

Stefan Walocha z Nieprowic
(1935 - 2021). Pogrzeb odbył się 29.05.2021 r. o godz. 16:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Włodzimierz Błaszczyk z Pełczysk
(1952 - 2021). Pogrzeb odbył się 29.05.2021 r. (sobota) w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Adam Łyko z Pełczysk
(1970 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w 27.05.2021 r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Janina Rej z Probołowic
(1926 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 26.05.2021 r. o godz. 13:00. w kościele parafialnym w Probołowicach.

Aleksander Grzywna z Nieprowic
(1942 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Janina Nowak ze Złotej
(1936 - 2021).

Stanisław Salwirak z Żurawnik
(1937 - 2021). Pogrzeb odbył się 11.05. 2021 r. (wtorek) o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Jurkowie.

Lucjan Sadowski z Miernowa
(1958 - 2021).

Kazimierz Podkowa ze Stawiszyc
(1943 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach 6.05.2021 r. o godz. 14:00.

Kwiecień

Janina Piękoś z Rudawy
(1957 - 2021).

Krystyna Liberek z Wojsławic
(1954 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 19.04 o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Franciszek Wojciechowski z Wojsławic/Pińczowa
(1942 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pińczowie 19.04.2021 r. (poniedziałek) o godz. 11:00. 

Sławomir Morton (pochodził z Chrobrza)
(1957 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 16.04.2021 r. (piątek) o godz. 10:30 w Bazylice kolegiackiej Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Wiślicy.

Władysława Wojtasik z Chrobrza
(1932 - 2021). Pogrzeb odbył się w poniedziałek (12.04) o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Józef Chmielarz z Pełczysk
(1922 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w środę (07.04) kościele parafialnym w Pełczyskach.

Honorata Zrostowska z Żurawnik
(1921 - 2021). Pogrzeb odbył w środę (07.04) o godz. 10:00 w kościele parafialnym w Jurkowie.

Zofia Musiał ze Złotej
(1943 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w środę (07.04) o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Marzec

Władysława Berowska z Niegosławic
(1933 - 2021). Pogrzeb odbył się 31.03.2021 r. w kościele parafialnym w Złotej. 

Krystyna Wójcik z Pińczowa
(1947 - 2021). Msza Święta żałobna zostanie odprawiona w kościele parafialnym św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pińczowie dn. 31.03.2021 r. o godz. 11:00. Po Mszy Św. zostanie odprowadzona na cmentarz parafialny w Chrobrzu. 

Jerzy Nowak ze Złotej
(1953 - 2021).

Kazimiera Łyś ze Złotej
(1947 - 2021).

Stanisław Doroz z Chrobrza
(1939 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 23.03.2021 r. (wtorek) w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Andrzej Nowak ze Złotej
(1953 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 13.03.2021 r. (sobota) w kościele parafialnym w Czarnocinie.

Edward Walocha z Żurawnik
(1936 - 2021).

Jan Tulej z Chrobrza
(1946 - 2021). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Krzyżanowicach.

Luty

Mieczysław Zych z Biskupic
(1958 - 2021).

Stefania Kowalska z Chrobrza
(1940 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Stanisław Liberek z Aleksandrowa
(1949 - 2021). Pogrzeb odbył się w 06.02.2021 r. godz. 13:00, w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Styczeń

Zofia Cieplińska z Chrobrza
(1929 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w 03.02.2021 r. godz. 11:00, w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Stefania Kozera z Pełczysk
(1925 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 03.02.2021 r., w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Alojzy Kumor z Woli Chroberskiej
(1958 - 2021). Pogrzeb odbędzie się w sobotę (23.01.2021 r.), o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Wanda Wypych z Nieprowic
(1952 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 21.01.2021 r., godz. 12:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Janusz Nowak z Miernowa
(1970 - 2021). Pogrzeb odbył się 09.01.2020 r. o godz. 13:30 w kościele parafialnym w Probołowicach.

Jan Doliński ze Złotej
(1944 - 2021). Pogrzeb odbędzie się 07.01.2021 r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.


2020

Grudzień

Janina Paździor ze Złotej
(1931 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 16.12.2020 r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Daniel Gwadera z Aleksandrowa
(1930 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 11.12.2020 r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Janina Kucięba z Biskupic
(1933 - 2020). Pogrzeb odbył się 11.12.2020 r. w kościele w Jurkowie.

Witold Koza z Wojsławic
(1947 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 09.12.2020 r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Zofia Liber z Chrobrza
(1924 - 2020).

Listopad

Helena Musiał z Probołowic
(1947 - 2020). Pogrzeb odbył się 24.11.2020 r. w kościele parafialnym w Probołowicach.

Marianna Buczkowska z Pełczysk
(1924 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 24.11.2020 r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Aleksandra Terlikowska z Pełczysk
(1997 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Stanisław Kwiecień ze Stawiszyc
(1952 - 2020). Pogrzeb odbył się 14.11.2020 r. w kościele parafialny w Pełczyskach.

Stefania Blady z Niegosławic
(1947 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 16.11.2020 r. o godz. 14:30 w kościele parafialny w Złotej.

Sławomir Pieterwas z Zagorzyc
(1968 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 10.11.2020 r., o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Lucyna Kochan z Probołowic
(1953 - 2020). Pogrzeb odbył się o godz. 12.00 7.11.2020 r. w kościele parafialnym w Probołowicach.

Zofia Kobus z Rudawy
(1938 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 9.11.2020 r., o godz. 10:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Stanisław Doroz z Wojsławic
(1932 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 5.11.2020 r. (czwartek) o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Kazimierz Kocerba z Woli Chroberskiej
(1938 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 6.11.2020 r. (piątek) o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Październik

Anna Bystrzanowska z Miernowa
(1928 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Probołowicach.

Jan Zięba z Pełczysk
(1939 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Henryk Wojciechowski z Wojsławic
(1930 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 24.10.2020 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Adam Zając z Probołowic
(1946 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 24.10.2020 r. o godz. 11:30 w kościele parafialnym w Probołowicach.

Kazimierz Wilkus z Chrobrza
(1945 - 2020). Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21.10.2020 r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Młodzawach Małych.

Cecylia Bugaj z Żurawnik
(1937 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 14.10.2020 r. w kościele parafialnym w Jurkowie.

Marian Kuliś z Żurawnik
(1940 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 14.10.2020 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Jurkowie.

Krystyna Szczepańska ze Złotej
(1947 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 10.10.2020 r. o godz. 14:30 w kościele w Złotej.

Wrzesień

Robert Sobieraj z Miernowa
(1969 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 03.10.2020 r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Probołowicach.

Edward Wójcik z Pińczów/Chroberz
(1946 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Pińczowie 29.09.2020r. o godz. 14:30. Po Mszy nastąpiło odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku w Chrobrzu.

Helena Sakwa z Probołowic
(1929 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Probołowicach.

Teresa Wanda Wojas ze Złotej
(1932 - 2020). Pogrzeb odbędzie się Sobota, 19.09.2020 r. godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Aniela Sokołowska z Aleksandrowa
(1927 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 12.09.2020r. o godz. 11:00.

Jan Bogdan z Chrobrza
(1948 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 08.09.2020r. o godz. 14:00.

Sierpień

Stefania Biesaga z Rudawy
(1928 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chrobrz, 02.09.2020 r. o godz. 11:00.

Mieczysław Nowak z Nieprowic
(1949 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chroberz.

Jerzy Szczepanek z Mozgawy
(1957 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chrobrzu 20.08.2020r.

Bogdan Szostak z Aleksandrowa
(1953 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chrobrzu 26.08.2020r. o godz. 11:00.

Grzegorz Kaszuba z Rybnika
(1990 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Probołowicach 13.08.2020r. Ciało złożono na cmentarzu w Imielnie.

Zbigniew Pikiel z Nieprowic
(1954 - 2020).

Józef Zacharz z Nieprowic
(1924 - 2020).

Krystyna Kubik z Miernowa
(1932 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Probołowicach.

Lipiec

Andrzej Ząbek z Pełczysk
(1966 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 28.07.2020 r. o godz. 10:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Michalina Sadowska z Miernowa
(1926 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 22.07.2020 r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Probołowicach.

Stanisław Ziemniak z Krakowa/ Pełczysk
(1953 - 2020).

Edward Wiewiór z Kielc/Pełczysk
(1931 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 10.07.2020 r. o godz. 13:00 w kościele bł. Jerzego Matulewicza w Kielcach.

Henryk Golonka
(1933 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 08.07.2020 r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Bogusław Machynia z Chrobrza/Niegosławic
(1963 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 3.07.2020 r. o godz. 17:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Czerwiec

Stanisław Przybylski z Wojsławic
(1961 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 17.06.2020 r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Stefania Bochniak ze Złotej
(1936 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 06.06.2020 r. o godz. 17:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Bolesław Podsiadło ze Złotej
(1939 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 06.06.2020 r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Maj

Marcin Kowalski z Pełczysk
(1980 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Janina Grzywna z Pełczysk
(1931 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Irena Koziara z Biskupic
(1930 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 18.05.2020 r. w kościele parafialnym w Jurkowie.

Tadeusz Machynia z Miernowa
(1940 - 2020).

Stanisław Błachut ze Złotej
(1953 - 2020). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Złotej.

Marian Różycki ze Stawiszyc
(1932 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Wiślicy.

Adam Nowak ze Złotej
(1962 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 08.06.2020 r. o godz. 14:30 w kościele w Złotej.

Kwiecień

Józef Kozłowski z Niegosławic
(1940 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 04.05.2020r. w kościele parafialnym w Złotej.

Zdzisława Niedziela z Wojsławic
(1940 - 2020).

Tadeusz Niedziela z Kostrzeszyna
(1929 - 2020).

Marzec

Władysława Krawczyk z Kostrzeszyna
(1947 - 2020).

Alfred Majcherczak z Miernowa
(1950 - 2020).

Aleksandra Gil z d. Lozia
(1942 - 2020). Zmiana daty. Pogrzeb odbędzie się 24.03.2020r. (wtorek) o 17:30 w kościele parafialnym w Działoszycach.

Henryk Makieła ze Złotej
(1963 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 21.03.2020r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Henryk Wójcik z Niegosławic
(1947 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 18.03.2020r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Helena Skalska ze Stawiszyc
(1932 - 2020).

Marek Gajda
(1961 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 11.03.2020r. o godz. 14:30 w kościele w Złotej.

Jan Dziewięcki ze Stawiszyc
(1947 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w środę 11.03.2020r. w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Alicja Orlikowska z Kielc/Chrobrza
(1932 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 22.02.2020r. o godz. 13:00 w kościele św. Krzyża w Kielcach.

Luty

Alicja Cerazy ze Stawiszyc
(1954 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach 04.03.2020r. o godz. 15:00.

Stanisława Zając ze Stawiszyc
(1926 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Wiślicy 04.03.2020r. o godz. 14:00.

Alicja Orlikowska z Kielc/Chrobrza
(1932 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 22.02.2020r. o godz. 13:00 w kościele św. Krzyża w Kielcach .

Kazimiera Soja z Złota (Graby)
(1940 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 11.02.2020r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Ryszard Salwierak z Woli Chroberskiej
(1962 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Józef Robak ze Złotej
(1954 - 2020). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej.

Styczeń

Józef Salwierak ze Złotej (os. Graby)
(1944 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 31.01.2020r. (piątek) o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Józef Małek z Nieprowic
(1931 - 2020).

Zofia Sęsoła z Chrobrza
(1929 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 17.01.2020r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Alfreda Zaręba ze Złotej
(1929 - 2020). Pogrzeb odbędzie się 10.01.2020r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Zofia Smaczyńska z Pełczysk
(1938 - 2020). Pogrzeb odbył się 08.01.20120r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.


Nekrologii z 2019 roku. | Nekrologi z lat 2016 - 2018
Nekrologi z lat 2014 - 2015 | Nekrologi z lat 2012 - 2013