Kochani!!

Dzień 9 czerwiec zapamiętamy na bardzo długo.To był dzień , w którym wszyscy grali ''do jednej bramki " dla małego chłopca który poruszył wiele serc
GRALIŚMY DLA NIKODEMA!

Pokazaliście że dobro jest wśród nas. Zebrało się grono ludzi dla których pomaganie jest tak oczywiste, niczym wkodowane w ich DNA.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, dostaliśmy od Was mnóstwo dobrej energii co dało nam jeszcze większą siłę.

Podziękowania kierujemy do wszystkich ,którzy przyczynili się do organizacji turnieju.Przede wszystkim dziękujemy całemu zespołowi Strzelca Chroberz, bo to dzięki Wam, Wy to wszystko zapoczątkowaliście, brawo za świetną organizację rozgrywek na boisku. Paweł Bochniak ,Damian Musiał chłopaki dobra robota. Dzięki wielkie kierujemy również do Michała Kukli , który razem z Damianem zakupili piękne puchary, dla drużyn. Nikodem też oczywiście dostał. Serdeczne podziękowania składamy również GRUPIE PRZYJACIÓŁ NIKODEMA, na czele ze współorganizatorką turnieju Małgorzatą Stępień, która i tym razem okazała się być niezawodna. Zajęła się formalną stroną organizacji zbiórki i czuwała nad wszystkim.

Iwona Litwińska Tobie dziękuję za rozgrzewkę w formie aerobiku zaczynającą turniej ,razem z Gosią pokazałyście ,że upał Wam nie straszny, że macie te moc! Dziękujemy wszystkim drużyną które przyjechały na turniej i mimo żaru który lał się z nieba, daliście z siebie wszystko, jednocześnie dobrze się bawiąc.Bo przecież o to chodziło.

Dziękujemy naszym wszystkim sponsorom.Grzegorz i Dorota Koziara serdeczne dzięki za podarowanie dużej ilości kiełbasek na grilla i za zamrażalkę z lodami które w taką pogodę jak wczoraj były zimnym wybawieniem.

Podziękowania kierujemy również w stronę Katarzyny Kawińskiej za podarowanie ogromnej ilości wody. Milena i Tomasz Kurczab Wam również bardzo dziękujemy za pomoc, dobre słowo i podarowane napoje na turniej.

Brave Dogs Polska Chapter Pińczów dziękujemy że tak licznie do nas przybyliście.Wasze motocykle cudne a Wy macie w sobie tyle pozytywnej energii i wielkie serca że tutaj słowa to za mało żeby wyrazić to jak fajnie ,że byliście z nami.Super było Was gościć. Nikodem dziękuję za prezenty.

Dziewczyny z przedszkola " ŚWIETLIK'' to dzięki Wam dzieciaki miały tyle frajdy.Tatuaże, malowanie, naklejki ,zabawy ,zadbałyście o tyle atrakcji. Dziękujemy!! Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy dziękujemy za ciekawe stoisko i dziękujemy za Wasza obecność.

Nie mogę pominąć i nie podziękować naszej rodzinie,naszym przyjaciołom ,którzy od dłuższego czasu przygotowywali się do turnieju i pomagali w organizacji.Jesteście z nami zawsze i zawsze na posterunku ,gotowi do pomocy. Bez Was na pewno nie dalibyśmy rady. Nie tylko na turnieju, ale i w codziennym życiu . Mamy wielkie szczęście że mamy wokół siebie takich cudownych ludzi ,taką Armie Aniołów.

Dziękujemy wszystkim za przekazane pyszne słodkości i przekąski.

Stoisko ''Misz Masz z serca dla Nikodema'' to pomysł moich kolegów i koleżanek ze szkoły. Włożyliście mnóstwo pracy w przygotowania,a efekt był niesamowity. Dziękuję ,że mimo wielu obowiązków tak pięknie się zgraliście i przyjechaliście do nas. Dziękujemy!!

Ogromne podziękowania dla Jacka Tkaczyka który na turnieju dbał o całe nagłośnienie i muzykę. Jesteś Jacku jak zawsze niezawodny! Słowa wdzięczności kierujemy również do Norberta Musiała, który doglądał grilla i częstował kiełbaskami.

Piotr i Ewa Domagała dziękujemy za Waszą pyszną watę cukrową!

Dziękujemy również Szkole Podstawowej w Chrobrzu za zebrane i przekazane środki dla Nikodema. Dziękujemy harcerzom za ich aktywność i pomoc na turnieju.
Panie z zespołu'' Przystań ''dziękujemy za umilenie nam czasu pięknym występem , porwałyście niektórych do tańca!

Panie Adrianie, dziękujemy że przyjechał Pan swoją zabytkową syreną, była nie lada atrakcją i robiła niesamowite wrażenie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na turniej,odwiedzili nasze stoiska i pomogli ofiarując cegiełkę dla Nikosia.Jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli , na których można polegać!

Zebraliśmy 6 506,45 zł . Całą kwotę przeznaczymy na długi turnus rehabilitacyjny,oraz tak potrzebną teraz rehabilitację domową Nikodema!
Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa wtedy proste DZIĘKUJEMY zawiera wszystko co chcemy wyrazić.

/Nikodem z rodzicami/

>> Galeria zdjęć  nr.1<<

>> Galeria zdjęć nr.2<<