Miniony rok możemy śmiało uznać za bardzo udany jeśli chodzi o wydawnictwa związane z Chrobrzem i naszymi okolicami. Na rynku wydawniczym, jak wspominaliśmy w naszym serwisie pod koniec października 2017 roku, pojawiła się powieść historyczno – przygodowa ściśle związana z naszym regionem. „Popełnił” ją Maciej Liziniewicz, a jej tytuł „Scheda” ściśle nawiązuje do pewnego dziedzictwa które otrzymał główny bohater książki i jednego z największych polskich skarbów, który ukryty został w....

Jak poinformowało „Ridero” – „Scheda” Macieja Liziniewicza znalazła się w TOP 10 najlepiej sprzedających się książek wydawnictwa w miesiącu listopadzie 2017 roku!

25% książki można przeczytać na stronach wydawnictwa pod adresem: https://ridero.eu/pl/books/scheda/read/#textpreview oraz w tym samym miejscu zakupić wersję elektroniczną jak i „papierową”.

Wersja elektroniczna kosztuje tylko 10,97 zł, a tradycyjna, licząca aż 522 strony - 69.65 zł.

Jeżeli przeczytałeś już Schedę to zapraszamy do podzielenia się swoją opinią z internautami na portalu lubimyczytac.pl - http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811285/scheda jak i na stronie internetowej powieści.

Autor: pb, chroberz.info

grafika top10