Nasz
Chroberz - Internetowy Serwis Chrobrza i Gminy Złota
|
|
Strona
główna>>Komunikacja>>Chroberz |
|
|
KOMUNIKACJA - CHROBERZ
(Rozkład jazdy zaktualizowany
24.11.2005 na podstawie rozkładów jazdy od przewoźników. Redakcja serwisu
naszchroberz.prv.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w
rozkładzie jazdy)
Państwowa Komunikacja Samochodowa (PKS)
1) Chroberz
1 i 2 /przystanki przy drodze Pińczów-Wiślica, zacz. od strony Wiślicy/
Busko-Zdrój|
Wiślica|
7:35F, 12:05F, 12:55S, 15:10S
Kielce| 7:10D, 8:50S, 14:35F
Kielce| Pińczów| 5:11F, 6:24D, 11:09N, 20:34DK
Kostrzeszyn| Złota| 13:35D, 16:05F, 18:05D
Pińczów| Młodzawy| 7:24S, 9:24F, 14:35CD, 16:09S, 17:24(7D), 19:10F
Wiślica| 8:30N, 9:35F, 19:00DK
Wiślica| Jurków| 12:05CD, 14:25S, 17:00F
2) Chroberz 3 i 4
/przystanki przy drodze Gacki-Chroberz/
Pińczów| Gacki|
6:19S, 13:37S, 13:42S
Objaśnienia:
7 - kursuje w niedzielę
C - kursuje w soboty, niedziele i święte
D - nie kursuje w 24-26 i 31 grudnia, Nowy Rok, Wielką Sobotę i 1,2 dzień Św. Wielkanocnych
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
K - nie kursuje w Boże Ciało
N - nie kursuje w pierwszy dzień Św. Bożego Narodzenia i w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych.
S - kursuje w dni nauki szkolnej
Prywatni przewoźnicy (BUS)
1) Chroberz
1 i 2 /przystanki przy drodze Pińczów-Wiślica/
Kazimierza Wielka| Złota, Miernów| 6:55F, 7:35F, 8:40L, 10:50F, 11:30F,
14:40L, 17:40F (BUS AS)
Kostrzeszyn| 7:50F (M-BUS)
Pełczyska| 10:40F, 12:45F
(M-BUS)
Pińczów| Młodzawy|
6:15F, 6:40F, 7:58L, 9:38F, 10:38F,
13:23L, 16:48F (BUS AS)
Pińczów| Młodzawy| 6:10F, 7:05F, 7:45F, 8:35F, 9:20F,L1, 10:30F, 11:00F,L1, 11:55F,
12:10L1,
13:15F, 16:00F, 17:15F (M-BUS)
Pińczów| Młodzawy| 6:50, 9:00, 11:30, 12:40, 14:17 (BUS
z Wiślicy)
Wiślica| Złota, Żurawniki| 7:45, 9:55,
12:12, 13:30, 15:20 (BUS z Wiślicy)
Złota| Niegosławice| 5:50, 6:50, 8:10L1, 9:05,
10:05, 10:40L1, 11:20F, 11:50L1, 14:15, 15:45, 16:45 (M-BUS)
2) Chroberz 2
/skrzyżowanie drogi Pińczów-Wiślica z drogą do pałacu Wielopolskich/
Pińczów| Młodzawy| 7:20F, 12:00L, 14:55L,
17:40L (BUS z Kazimierzy Wielkiej przez
Wolę Chr.)
Kazimierza Wielka| Wola Chroberska, Skalbmierz| 8:35F, 13:25L, 15:45L,
18:20L
Objaśnienia:
F- kursuje w dni robocze
L - nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, w Nowy Rok, w pierwszy i drugi
dzień Św. Wielkanocnych
L1- kursuje w soboty
Serwis Nasz Chroberz nie odpowiada za ewentualne zmiany w rozkładzie jazdy.
|
Copyright
by Paweł Bochniak. Wszelkie prawa zastrzeżone |