Bracia Igor i Wiktor Litwińscy z Chrobrza notują kolejne świetne występy w zawodach pływackich na szczeblu ogólnopolskim i okręgowym.

Wiktor, młodszy z braci, reprezentujący Unię Busko-Zdrój, zajął II miejsce na 200 metrów stylem dowolnym, w kategorii 12 latków. Były to zawody w ramach Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej - 5 runda Dużej Ligi, które odbyły się w Busku-Zdroju.

Igor natomiast, który na co dzień trenuje w klubie Korona-Swimm Kielce, startował w IV Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Wyjazd na Śląsk przyniósł Igorowi aż 3 medale, w tym jeden z najcenniejszego kruszcu. W sztafecie mieszanej 4*50 metrów stylem zmiennym, Igor wykręcił najlepszy czas w drużynie i ostatecznie sztafeta Korony - Swimm wywalczyła złoty medal!
Indywidualnie srebrne medale zdobył na 100 metrów w stylu dowolnym oraz na 50 metrów w stylu klasycznym.

Gratulujemy zawodnikom oraz rodzicom za determinację i poświęcenie.

Autor: Paweł, chroberz.info