Ekstremalne warunki, 6 stycznia 2022 roku, nie przeszkodziły miłośnikom biegów długodystansowych na zameldowanie się na starcie dwóch kieleckich imprez; „Piekielnej pętli” – 51,5 km oraz „Czarciego oddechu” – 13,5 km. Na tym ostatnim dystansie mieliśmy dwóch swoich reprezentantów – Jana Kaszę oraz Zbigniewa Majewskiego, obaj panowie z Chrobrza.

Na 133 sklasyfikowanych w kategorii open mężczyzn, Jan Kasza zajął wysokie 13 miejsce z czasem 01:03:45. Dla porównania zwycięzca uzyskał czas 00:55:20. Kasza w swojej kategorii wiekowej uplasował się na miejscu 5-tym.

Natomiast Zbigniew Majewski w kategorii M6 zajął 8 miejsce. Natomiast w klasyfikacji open 88 miejsce. Uzyskany przez pana Zbigniewa czas to 01:21:42.

Gratulujemy naszym biegaczom niezwykłego hartu ducha, wytrwałości i doskonałego przygotowania.

Autor: red., chroberz.info