W Uniejowie (woj. łódzkie) rozegrany został III Turniej o Puchar Dowódcy WOT w Futsalu. W zawodach wzięło udział 15 reprezentacji WOT z całego kraju. Nie zabrakło również reprezentantów z naszej gminy. Jan Kasza z Chrobrza reprezentował 10 - tą Świętokrzyską Brygadę OT, natomiast Sławomir Pobiega, pochodzący z Pełczysk, 9-tą Łódzką Brygadę OT.

W trzydniowych zmaganiach, rywalizowano najpierw w grupach, następnie najlepsze ekipy awansowały do strefy pucharowej. Najlepszą ekipą okazała się drużyna reprezentująca 2-gą Lubelską Brygadę OT. Świetny wynik uzyskała drużyna Sławomira Pobiegi, która drugi rok z rzędu uplasowała się na 3 miejscu!

Świętokrzyska brygada zajęła 15-te miejsce.

Obydwaj zawodnicy to wychowankowie Strzelca Chroberz, którzy reprezentowali nasz klub w rozgrywkach mistrzowskich Klasy B.

Autor: pb, chroberz.info.


9 Łódzka Brygada OT. Sławomir Pobiega - dolny rząd, pierwszy z prawej.