Miło nam informować o kolejnych sukcesach młodzieży z Chrobrza. Niedawno pisaliśmy o sukcesach karateków - braci Igora i Kamila, a dziś kolejny uzdolniony uczeń chroberskiej podstawówki Igor Litwiński.

Igor od kilku lat trenuje pływanie w klubie MUKS Busko-Zdrój. 30 listopada wziął udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Starosty Buskiego, w których zajął zajmując 2. miejsce w konkurencji 100 m stylem klasycznym w kat. 12 lat. W tych samych zawodach zajął 3. miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym w kat. 12 lat. Wysokie 3. miejsce zajął również  w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej, która odbyła się 21 września w Staszowie. Także 3. miejsce Igor zajął podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego na dystansie 100 m stylem klasycznym w kat. młodzik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości!

Autor: chroberz.info na podstawie SP Chroberz