Na terenie Ośrodka Wypoczynkowy „Chańcza” koło Rakowa po raz siedemnasty odbyły się na zalewie w Chańczy Otwarte Mistrzostwa Grup Reagowania kryzysowego na Wodzie, w których wzięły dwa zespoły OSP Chroberz (kobiety i mężczyźni).

Zawodnicy musieli zmierzyć się w sześciu konkurencjach. Były to: wyścig na  łodziach motorowych - płaskodennych, wyścig drużynowy na łodziach motorowych - szybkich, wiosłowanie łodzią, wyścig drużynowy na pontonie z pagajami. Oprócz konkurencji, które były rozgrywane na wodzie przeprowadzona została reanimacja na fantomie oraz rzut rzutką rękawową.

W gronie 55 ekip, które uczestniczyły w mistrzostwach, panowie z OSP Chroberz zajęli 34 miejsce. Natomiast nasze panie z KDP Chroberz na 4 startujące zespoły kobiece uplasowały się na miejscu drugim ze strata tylko 10 punktów do zwyciężczyń.

Autor: pb, chroberz.info. Zdjęcia: Władysław Stępień, OSP Chroberz