Przed nami niedzielny mecz inaugurujący rundę wiosenną rozgrywek o mistrzostwo Klasy B. Zawodnicy Strzelca wiosnę rozpoczną z jednotygodniowym poślizgiem, ponieważ w pierwszej kolejce, która rozegrana została w Wielką Sobotę pauzowali. Niedzielnym rywalem naszych zawodników będzie zespół DEKO Włoszczowa, który swoje domowe mecze rozgrywa na stadionie IV-ligowego Hetmana.

W rundzie jesiennej Strzelec w wyjazdowym pojedynku zremisował z DEKO 1:1, a autorem jedynego gola dla naszego zespołu był Michał Kukla.

Jeśli chodzi o skład naszego rywala, to w porównaniu z jesienią doszło do nich kilku zawodników. Ciężko powiedzieć na ile będą stanowić o sile zespołu. Zagrali w ostatnim meczu z LZS Czarnocin, a mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Do Deko w przerwie dołączyli m.in. Krzysztof Nidziński (34 lata) – wychowanek GKS Kluczewsko, ostatni mecz ligowy przed przyjściem do DEKO zagrał 27 czerwca 2010 roku, Damian Świeboda (23 lata) – wychowanek Zieleni Żelisławice, ostatni mecz 10 maja 2015 roku.

Grającym trenerem jest Włodzimierz Kosowski (47 lat), który w swoim dorobku sportowym ma grę m.in. w Bronowiance Kraków i IV-ligowym Hetmanie Włoszczowa.

-----------------------------------------

Przyjdź na niedzielny mecz ligowy Strzelca i wygraj "strzelecki kalendarz" oraz oldschoolową koszulkę naszego klubu. Jak wziąć udział w konkursie! Przed meczem rozdawane będą nasze tradycyjne informatory meczowe (liczba egzemplarzy ograniczona!), które będą miały unikalną numerację. Spośród wszystkich numerów, w przerwie meczu, wylosowani zostaną szczęśliwcy, którzy otrzymają nagrody. Zapraszamy w niedzielne popołudnie do wspierania naszych piłkarzy w meczu z DEKO Włoszczowa.

-----------------------------------------

Początek niedzielnego meczu na stadionie w Chrobrzu o godz. 16:00.

Wynik "na żywo"https://regiowyniki.pl/mecz/16124/Pilka_Nozna/Swietokrzyskie/Klasa_B/Kielce_II/

z meczu Strzelca w Chrobrzu