W rozegranym w niedziele,  w trudnych warunkach atmosferycznych meczu kontrolnym, zawodnicy Strzelca Chroberz pokonali juniorów starszych TS 1946 Nidy Pińczów 4:0.

Bramki: Adam Krupa, Damian Musiał*2, Michał Kukla.
Asysty: Paweł Prucnal*2, Adrian Oziębłowski.
Skład: Bochniak - J.Doroz, Krupa, Lechowski, Misztal - G.Doroz, Musiał, Prucnal, Kędra - Kukla, Oziębłowski oraz Szczęśniak.

Mecz został rozegrany na boisku treningowym w Pińczowie, przy 9 stopniowym mrozie oraz okresowych opadach śniegu, dlatego zawodnikom obydwu zespołów należą się duże słowa uznania za chart ducha.

Jeśli chodzi o sam mecz to najważniejsze było jego wybieganie i to zostało zrealizowane. Mimo ciężkiego boiska nasi zawodnicy skonstruowali kilka ciekawych akcji, jednocześnie grając bez błędów w defensywie. W pierwszej połowie blisko zdobycia gola mieli jeszcze - dwukrotnie Grzegorz Doroz, piłka po jego strzałach lądowała na słupku oraz Kukla i Oziębłowski.

W drugiej połowie przewaga naszego zespołu zarysowała się jeszcze wyraźniej czego efektem były trzy bramki. Bramkarza gospodarzy mogli pokonać jeszcze Kukla - dwukrotnie, Kędra i Prucnal.

Mecz zakończyliśmy bez kontuzji. Szkoda jedynie, że ze względu na kontuzje i choroby w meczu nie mogli wziąć udział wszyscy nasi zawodnicy ale miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach będą mogli zaprezentować swoje umiejętności.