Zawodnicy Strzelca Chroberz po raz trzeci w historii rozpoczęli Nowy Rok meczem Kawalerowie – Żonaci. Do tej pory dwukrotnie (po 9:8) tryumfowali zawodnicy bez obrączek. Nic więc dziwnego, że ich przeciwnicy byli zdeterminowali aby przerwać w końcu tą passę.

Spotkanie rozegrane zostało po raz kolejny na gościnnym boisku „Orlik” w Pińczowie, za co składamy podziękowanie animatorowi Łukaszowi Białemu. Na samym początku były życzenia noworoczne, a później gra na całego – dwie połowy po 45 minut.

Pierwszą bramkę w Nowym 2018 Roku zdobył jeden z najmłodszych na boisku – Mateusz Modrzewiecki z Kawalerów, do remisu szybko doprowadził Michał Kukla.

Po pierwszej połowie wydawało się, że Żonaci przeważą szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak „młodzi” doszli do głosu po przerwie i mecz się wyrównał. Kawalerowie dwukrotnie wychodzili na jednobramkowe prowadzenie. Za każdym razem doświadczeni przeciwnicy doprowadzali do równowagi. Taki wynik utrzymał się do końca meczu, mimo dogodnych okazji z obydwu stron. Najbliżej powtórzenia po raz kolejny wyniku 9:8 byli Żonaci ale w bramce cudów dokonywał nominalny pomocnik Damian Musiał. On również był autorem pierwszej w tym roku obrony rzutu karnego.

Na meczu nie zabrakło również mediów, w osobie niezawodnej pani redaktor Kariny Lechowskiej z Tygodnika Ponidzia, za co również dziękujemy!

Wszystkim Zawodnikom oraz Sympatykom Strzelca życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, w szczególności, żeby kontuzje nas omijały!

Żonaci – Kawalerowie 8:8 (4:3)
Michał Kukla*4, Grzegorz Poros*2, Adam Krupa, Szymon Szczygieł - Kamil Góra*3, Damian Musiał*2, Mateusz Modrzewiecki, Grzegorz Doroz

Żonaci: Marcin Szafraniec – Adam Krupa, Jan Kasza, Konrad Paluch, Michał Kukla, Paweł Bochniak, Grzegorz Poros, Adam Kędra, Piotr Ciba, Krystian Lechowski, Szymon Szczygieł.
Kawalerowie: Damian Musiał, Paweł Prucnal, Mateusz Modrzewiecki, Krystian Pawlikowski, Grzegorz Doroz, Jacek Doroz, Rafał Szczęśniak, Kamil Góra, Paweł Misztal.