Niestety po wyrównanym meczu przegrywamy pechowo 0:1 z GKS Kluczewsko. Tracąc bramkę w 89 minucie. Brawo za walkę dla naszych zawodników i podziękowania dla Kibiców, którzy mimo nie najlepszej pogody w sile około 115 osób stawili się na stadionie w Chrobrzu. W piłce tak niestety bywa... Patrząc na tabelę nadal jesteśmy w grze o miejsce premiowane awansem,ale trzeba zacząć wygrywać.

23.04.2017r (niedziela), g.16:00, Klasa B, stadion w Chrobrzu
Strzelec Chroberz - GKS Kluczewsko 0:1 (0:0)

Strzelec: Wrzoskiewicz - Kasza (79 Misztal), R.Szczygieł, Paluch, J.Doroz - G.Doroz (46 Krupa), Sz.Szczygieł, Prz. Prucnal (61 Musiał), Dylawerski - Kędra, P.Szczygieł. Rezerwowy: Płatek. Trener: Robert Szczygieł. Kierownik: Paweł Bochniak. Opieka medyczna: Adrian Oziębłowski.

Widzów: ok. 115
Sędziowali: Adrian Sitarz (główny), Adam Tetelewski, Konrad Śnioch (asystenci).

Kibice obejrzeli niezbyt ciekawe widowisko, w którym dużo było niedokładności z obydwu stron, a mało klarownych sytuacji bramkowych. Niestety ze względu na kartki zagrać nie mógł Paweł Prucnal, a także Michał Kukla (wyjazd). Po przerwie wszedł narzekający na uraz Krupa i Musiał. Po raz pierwszy na boisku w tej rundzie pojawił się Jan Kasza, który pełnił w tym spotkaniu funkcję kapitana.

Z przebiegu całego meczu sprawiedliwy byłby remis, ale niestety w 89 minucie chwila dekoncentracji kosztowała nas 3 punkty. Mimo wszystko nadal jest o co walczyć.