W sobotę zawodnicy Strzelca zwyciężyli w kolejnym meczu kontrolnym. Tym razem rywalem była a-klasowa Wisła Nowy Korczyn. Mecz rozegrany został na świetnie przygotowanym boisku Wisły. Na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem remisowym 1:1. W drugiej odsłonie jedyna bramkę strzelili zawodnicy z Chrobrza i wynik 2:1 utrzymał się do końca spotkania.

04.03.2017r (Sobota), stadion Nowy Korczyn.

Wisła Nowy Korczyn - Strzelec Chroberz 1:2 (1:1).

Bramki dla Strzelca: Paweł Prucnal, Michał Kukla.

Trener Strzelca miał do dyspozycji 17 zawodników. Zabrakło narzekającego na drobny uraz Kaszy, będących na szkoleniu G.Doroza oraz Szostaka. Nie zagrał również drugi bramkarz Płatek oraz Misztal. Jednak zawodnicy którzy wybiegli na murawę w Nowym Korczynie mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności na tle wyżej notowanego rywala. Trzeba powiedzieć, że gospodarze wysoko zawiesili poprzeczkę, ale nie dziwi to ponieważ mają oni w swoim składzie bardzo doświadczonych zawodników, m.in. Krzemińskiego, Sobczyka czy Piotrowskiego.

Nasi zawodnicy po raz kolejny zagrali niezwykle ambitnie i stworzyli sobie kilka naprawdę wyśmienitych okazji, które niestety nie wszystkie zostały wykorzystane. Wszyscy liczymy na to, że dobra postawa w meczach kontrolnych przełoży się na skuteczną grę w lidze.

Kolejnym przeciwnikiem Strzelca w meczu kontrolnym będzie a-klasowy Zryw Skroniów.