W niedziele o godz. 16:00 Strzelec Chroberz na własnym stadionie zmierzy się z GLKS-em Krasocin. Będzie to okazja do zrehabilitowania się przed własna publicznością za zeszłotygodniową porażkę.

Niestety ze względu na kontuzje kilku zawodników i obowiązki w pracy na meczu nie stawią się wszyscy nasi zawodnicy, ale będzie to okazja dla piłkarzy którzy do tej pory grali mniej.

Osoby, które nie będą mogły być na meczu zapraszamy do śledzenia wyniku live pod adresem: http://regiowyniki.pl/mecz/10682/Pilka_Nozna/Swietokrzyskie/Klasa_B/ (relacje tekstowe „minuta po minucie” z meczów w Chrobrzu nie będą prowadzone – zapraszamy na stadion. Pełna relacja tekstowa będzie prowadzona z meczów wyjazdowych). Będzie można natomiast sprawdzać jak zmienia się wynik.