{like} Z dużą determinacją przystąpili nasi piłkarze do tego meczu i wygrali zasłużenie. Wygraną z Rakowem zadedykowali obchodzącemu urodziny trenerowi Sosieniowi, który w tym meczu nie mógł zasiąść na ławce rezerwowych. Należy również podkreślić dobrą pracę trójki sędziowskiej.

Strzelec Chroberz – GTS Raków 9:0 (5:0)
Bramki: samobójcza (14), Grzegorz Poros (31), Damian Musiał (38 – rzut karny), Szymon Szczygieł (41), Damian Musiał (45), Patryk Szczygieł (49), Michał Kukla (54), Marcin Szafraniec (57 – rzut karny), Krystian Lechowski (89).
Asysty: Patryk Szczygieł*2, Pawlikowski, Ciba, Szymon Szczygieł, Musiał, Poros.

Skład: Szafraniec – Kasza (60 Opoka), Musiał (70 Lechowski), Pawlikowski, G.Doroz – Poros, Ciba, Krupa (60 Rumas), Sz.Szczygieł – Kukla (80 Kwiecień), P.Szczygieł. Rezerwowi: Bochniak, Płatek, J.Doroz. Trener: Seweryn Sosień. Asystent: Paweł Wojtaś. Kierownik: Norbert Musiał. Opieka medyczna: Jakub Kurzep.
Widzów: 112.
Sędziowali: Karol Woszczyk (główny), Dawid Mochocki, Krzysztof Gawron (asystenci).

W pierwszych minutach goście przeprowadzili trzy akcje ofensywne ale nie zagroziły one zbytnio bramce strzeżonej przez Szafrańca. Z minuty na minutę przewaga naszego zespołu w ofensywie rosła. I widać było brak 11 zawodnika w zespole z Rakowa.

Mimo, że mecz ten nie należał do wybitnie ładnych widowisk pod względem gry naszego zespołu, czy też bardzo skutecznych to i tak udało się nam zaaplikować przeciwnikom aż 9 trafień. Na listę strzelców spisał się również nasz bramkarz, który skutecznie wykonał rzut karny.

Było to najwyższe ligowe zwycięstwo w historii seniorów Strzelca w  lidze. Przypomnijmy, tylko że juniorzy starsi naszego klubu w 2006 roku w  Skroniowie pokonali tamtejszy Zryw 10:0 i było to najwyższe zwycięstwo zespołu Strzelca w historii ligowych występów. Z tamtego juniorskiego składu w obecnej kadrze jest trzech zawodników: Sobota, Płatek, K.Paluch.