Prawdziwym hitem internetu okazała się bramka Kamila Góry, którą strzelił w ostatnim meczu ligowym ze Startem Słupia Jędrzejowska. Kuriozalny gol, który padł minionej niedzieli na stadionie w Chrobrzu lotem błyskawicy znalazł się w większości najważniejszych serwisów internetowych. Wymienimy najważniejsze i najpopularniejsze z nich; Wirtualna Polska, Przegląd Sportowy, Fakt, Echo Dnia i serwisach spod znaku Polska Presse, meczyki.pl,  wprzerwie.pl i wiele, wiele innych. W  ciągu dnia na kanale youtube video odnotowało blisko 29 tysięcy i liczba ta stale rośnie.

A co na to sam zainteresowany?
- Jestem zaskoczony taką popularnością tego nagrania. Nie myślałem, ze to trafienie wywoła aż taką lawinę :-) Jest to miłe bo zewsząd otrzymuje gratulacje :-)

Szkoda, że nie udało się w niedziele wywalczyć 3 punktów w meczu ze Startem ale popularność którą zyskał nasz klub i Chroberz są bezcenne :-)

Kamil Góra – w Strzelcu od zawsze. Nasz wychowanek, który zaczynał w zespole trampkarza młodszego. Reprezentował nasz klub we wszelkich możliwych rozgrywkach przez co stał się jedną z ikon naszego klubu. Dynamiczny, nieustępliwy zawodnik, który walczy do końca. Ulubieniec publiczności i dobry duch zespołu.

Autorem popularnego nagrania jest Paweł Wojtaś.

Kamil Góra Strzelec Chroberz
Kamil tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego w meczu ze Startem. (fot. P.Bochniak)


- Linki i screeny do ważniejszych serwisów w których napisano o golu Kamila wrzucamy na bieżąco na naszym profilu na fb: https://www.facebook.com/strzelec.chroberz