{like} Miłą niespodziankę sprawili nasi futsaliści na inaugurację rozgrywek I ligi PLF w Kazimierzy Wielkiej wygrywając 7:4 z silnym Rafisem Kazimierza Wielka 7:4.

Kazimierzanie w poprzednim sezonie zajęli 2 miejsce, a po play offach ostatecznie równie wysokie 4 miejsce!

Mecz rozpoczęliśmy w 9 osobowym składzie. Zabrakło bramkarza Łukasza Sęsoły (kontuzja), który w poprzednim sezonie bronił najwięcej minut w lidze. Nie mogli się pojawić również Grzesiek Poros i Łukasz Pieterwas. Jednak 9 osób to wystarczająca liczba, żeby nie martwić się o wartościowe zmiany J Rafis również nie mógł skorzystać ze wszystkich swoich graczy, ale jest to drużyna na tyle ograna i doświadczona, że należy być skoncentrowanym od pierwszych minut.

Do spotkania podeszliśmy z dużym respektem, co widać było szczególnie w pierwszych akcjach. Jednak z każdą minuta coraz śmielej nasi zawodnicy zaczęli sobie poczynać . Składna akcja drużyny, dokładne dogranie Piotrka Gajdy i Damian Wieczorek, mimo asysty obrońcy, wyprowadza Strzelca na prowadzenie.