{like}
Zapraszamy do lektury wywiadu przeprowadzonego przez Pawła Wojtasia z trenerem zespołu seniorów Strzelca Chroberz, Sewerynem Sosieniem. 

- Strzelec na zakończenie rundy jesiennej zajął trzecie miejsce. Jest pan zadowolony z uzyskanego wyniku?
Trzecie miejsce i punkt straty do lidera to dobra pozycja wyjściowa przed rundą wiosenną. Oczywiście jestem zadowolony, jednak pozostaje pewien niedosyt bo przy odrobinie szczęścia moglibyśmy zajmować pierwsze miejsce w grupie.

- Do drużyny dołączył pan latem – jak duży progres umiejętności u graczy zauważył pan od tego czasu? Który z zawodników zanotował największy postęp?Przychodząc do Strzelca miałem pewne obawy czy uda się wprowadzić styl gry który preferuję. Na szczęście trafiłem na bardzo bystrych i inteligentnych chłopaków, którzy mi zaufali. Wkładają 100% zaangażowania na treningach, co procentuje z meczu na mecz.  Jednak musimy pamiętać że jesteśmy na półmetku i jeszcze wiele pracy przed nami.

- Patrząc z perspektywy zespołu, który z przeciwników sprawił naszej drużynie najwięcej problemów? Jaki mecz natomiast uważa pan za najbardziej udany w  wykonaniu zawodników Strzelca?
Zdecydowanie mecz z Victorią Skalbmierz to silny zespół który jest jednym z faworytów do wygrania ligi. Mecz z Jawornikiem po prostu nam nie wyszedł popełnialiśmy szkolne błędy które zaważyły o naszej porażce. Najlepszy mecz który rozegraliśmy był w Osieku. Mocno osłabieni praktycznie gołą jedenastką. Gdyby niezrozumiałe dla mnie decyzje sędziego przywieźli byśmy punkty.

... pełny zapis wywiadu na stronie Strzelca: http://strzelec.chroberz.info/start/index.php/wiadomosci/item/56-wywiad-z-trenerem-sewerynem-sosieniem