W wyjazdowym spotkaniu w Skalbmierzu, Strzelec pokonał tamtejszą Victorię 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył już w 5 minucie Przemysław Suchowiecki.

Victoria Skalbmierz - Strzelec Chroberz 0:1 (0:1)
Bramka: Przemysław Suchowiecki (5)

Strzelec: Szafraniec - Paluch, Kaczmarczyk, Musiał, Pieterwas - Pawlikowski (53 G.Doroz), Kukla, Wątroba (69 Kwiecień), Góra - Poros, Suchowiecki (81 Sz. Bednarz). Rezerwowi: J.Doroz, P.Marciszewski. Żółte kartki: Kukla, Pieterwas. Trener: Seweryn Sosień. II Kierownik: Paweł Wojtaś.

W ostatnią niedzielę nasi zawodnicy w meczu wyjazdowym mierzyli się z  dotychczasowym liderem grupy – Victorią Skalbmierz. Do spotkania piłkarze Strzelca przystąpili bardzo zmotywowani, chcąc zrewanżować się za porażkę w poprzednim spotkaniu przeciwko Jawornikowi Gorzków. Zadanie było trudne bo nie mogli wystąpić podstawowi dotychczas obrońcy Kasza i  Ciba.

Spotkanie rozpoczęło się dla zawodników Strzelca bardzo szczęśliwie, już w 5. minucie bramkę dla naszej drużyny zdobył Przemysław Suchowiecki. W dalszej części spotkania piłkarze z Chrobrza prowadzili grę i stwarzali sobie dogodne okazje do podwyższenia wyniku. Tuż przed końcem pierwszej połowy po faulu na Grzegorzu Porosie sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny – Michał Kukla nieszczęśliwie uderzył jednak w słupek i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie do głosu doszli zawodnicy Victorii, ich ciągłe ataki nie przynosiły jednak skutku. Odrobina szczęścia i dobra gra w  obronie pozwoliły utrzymać naszej drużynie korzystny rezultat.

Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że zostało wywalczone na ciężkim terenie, jakim był niewątpliwie stadion dotychczasowego lidera. Nasi zawodnicy przygotowują się już do następnego spotkania z Zorzą Czajków – mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 28 września na stadionie w Chrobrzu, początek o godz. 15:00.