Podaje zweryfikowane wyniki plebiscytu na „Najlepszego Sportowca Chrobrza” – notowanie pierwsze. Różnią się one od tych, które podane zostały w piątek, ponieważ dzisiaj dokładnie zostały sprawdzone. Wyeliminowane zostały głosy które oddane kilka razy z tego samego adresu email, a które dotyczyły każdego finalisty.  Usunięte zostały także te które nie posiadały adresu email. 

Kolejną weryfikacją głosu (uwzględnioną na zakończenie głosowania Internautów) będzie odpowiedź na email wysłany z Redakcyjnego adresu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) – potwierdzenie oddania głosu. Ma to na celu wyeliminowanie ewentualnych, zakładanych „hurtowo” adresów email i oddawanie z nich głosów. Mail taki wysyłany będzie na losowo wybrany, co piąty adres. 

Oczywiście wszystkie wyniki są do sprawdzenia na prośbę finalistów na każdym etapie głosowania. Do wglądu udostępniony może być protokół zawierający adres email, godzinę, minutę i sekundę oddania głosu. Nie ma możliwości ingerencji w wyniki przez administrację serwisu.

Przypomnijmy, że głosowanie Internautów trwa do końca lutego czyli 28.02.2014r., godz. 23:59 i jeszcze dużo czasu przed finalistami do zachęcenia swoich znajomych do zagłosowania właśnie na nich.

Po zakończeniu głosowania Internautów, odbędzie się ocena finalistów przez Kapitułę. Suma głosów Internautów oraz Kapituły wyłoni „Najlepszego Sportowca Chrobrza”, który uhonorowany zostanie specjalną statuetką, a pozostali finaliści pamiątkowymi dyplomami.

Plebiscyt swoim patronem objął Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek, na co dzień mieszkaniec Chrobrza. Wójt wejdzie w skład Kapituły plebiscytu.

Przypomnijmy, że głosowanie trwa nadal i wiele może się jeszcze wydarzyć, a na adresy email które podajecie przy oddawaniu głosu będą wysyłane emaile sprawdzające aby wyeliminować ewentualne nieuczciwe głosy.

Przypominamy: JEDEN ADRES EMAIL = JEDEN GŁOS.
Głosy wysłane po kilka razy na ten sam ades email będą liczone jako JEDEN! 

PROSZĘ PODAWAĆ POPRAWNY ADRES EMAIL 

Sylwetki finalistów oraz informacje o Plebiscycie znajdują się pod adresem: http://chroberz.info/serwis/index.php?option=com_content&view=article&id=786&Itemid=187

Źródło: