Pierwszy mecz w ramach Dzielnicowych Mistrzostw Chrobrza mamy za sobą. Bobrowa/Technikum/Podzamcze, aktualny mistrz pokonał Niwki 4:2. Mecz mógł się podobać był zacięty i padło dużo bramek. Po pierwszej połowie prowadziły Niwki 2:1, po bramkach Pieterwasa.

Niwki – Bobrowa/Technikum/Podzamcze 2:4 (2:1)
Bramki:
Łukasz Pieterwas*2 – Damian Musiał*2, Patryk Skrzela*2

Niwki: Tomasz Jaworski, Paweł Bochniak, Jan Kasza, Łukasz Pieterwas, Jacek Doroz. Rezerwowi: Rafał Dobaj, Jakub Fortuna.

Bobrowa: Paweł Marciszewski, Damian Musiał, Piotr Kręcisz, Wojciech Siemianowski, Patryk Skrzela. Rezerwowy: Michał Marciszewski. Sędziował: Adrian Dziura (Olszyk)

W pierwszej odsłonie to właśnie Niwki miały więcej okazji do strzelenia kolejnych goli. Niestety zawodziła skuteczność. W drugiej połowie role się odwróciły. Bobrowa zwarła szyki, poukładała grę i dość szybko wyszła na prowadzenie. Na 7 minut przed końcem ustaliła wynik meczu na 4:2.  Kolejny mecz w grupie senior w poniedziałek o godz. 19:00: Olszyk/Gliniki – Bobrowa/Technikum/ Podzamcze. Do gry przygotowuje się również grupa junior.