W miniony piątek siatkarze Strzelca Chroberz podejmowali niepokonany dotąd zespół Rewiru Pińczów. Drużynę która wygrała wszystkie do tej pory edycje ligi. Do meczu nasi siatkarze przystępowali bez atakującego Konrada Palucha oraz Huberta Kamińskiego. Rewir zagrał w 5 osobowym składzie. Jednak w przypadku tego zespołu (który część meczów gra właśnie w takiej liczbie) nie robi to diametralnej zmiany w jakości ich gry. Pierwsze dwa sety dla Rewiru. Widać było, że naszym zawodnikom brakuje niewiele aby wygrać seta. Przebudzenie nastąpiło w trzecim secie, który wygrali nasi zawodnicy. W czwartym również pewna wygrana do 17. Niestety tie break dla gości z Pińczowa, który wygrali 16:14. Dwa proste błędy i niestety tylko jeden punkt na naszym koncie, dwa po stronie Rewiru. Cieszymy się z punktów i z optymizmem patrzymy na kolejne mecze ligowe.

Strzelec Chroberz - Rewir Pińczów 2:3
Skład: Łukasz Bochniak, Łukasz Sęsoła, Rafał Nowak, Krzysztof Górecki, Michał Bochniak, Damian Węziak, Hubert Kamiński, Piotr Kuk oraz Damian Musiał.