Na nasze redakcyjne konto wpłynęła prośba o publikację.

Dzień dobry. Szanowni Państwo, zwracam się z prośbą do Waszej redakcji chroberz.info z prośbą która dotyczy poinformowania wszystkich, którzy mają do czynienia z fatalną, niszczącą człowieka chorobą jaką jest stwardnienie rozsiane (SM).
 
Z Waszego rejonu przybywają do naszego Ośrodka tacy cierpiący ludzie którzy zbyt późno i drogą pantoflową dowiadują się o istnieniu placówki która jest nr jeden w kraju i w dodatku bardzo opłaty są niewielkie bo tylko 70 % własnego dochodu.
 
To właśnie od tych osób wiem, że nikt ich nie informuje gdzie mogą szukać pomocy w rehabilitacji , zwłaszcza osoby z tym mniejszych miejscowości, i od tych osób jest prośba by Wasza strona, która jak sama widzę jest super prowadzona dotarła z taką informacją na całe Ponidzie , poniżej wklejam link do strony o Krajowym Ośrodku Mieszkalno Rehabilitacyjnym dla chorych na SM w Dabku k. Mławy woj mazowieckie.
 
Jak sama nazwa wskazuje jest to Krajowy Ośrodek i przyjeżdżają tu ludzie z najdalszych zakątków naszego kraju. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję w imieniu Waszych pacjentów .

Strona internetowa: http://www.komrdabek.pl