Kochani, przed nami wielkie wydarzenie - Koncert, dedykowany 12 letniemu Kubie Wieczorkowi z Bogucic.

Syn naszej koleżanki od kilku tygodni zmaga się z ciężka chorobą nowotworową. Wesprzyjmy Kubę i jego rodziców w tej nierównej walce.

W niedzielę 9 grudnia w pińczowskiej hali sportowej odbędzie się Mikołajkowy Koncert dla Kuby, na który już dziś serdecznie zapraszamy. Stowarzyszenie Ludowe Chata Bogucka i Krewcy Ponidzianie wspierani przez jednostkę OSP Bogucice zadbają o atrakcje dla całych rodzin -koncerty, licytacje, zabawy dla najmłodszych, stoiska KGW z pysznym regionalnym jadłem, pokazy sztuk walki i pierwszej pomocy. Na scenie wystąpią nasze rodzime gwiazdy i utalentowana miejscowa młodzież.

Ale to nie wszystko.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja krwiodawstwa dedykowana Kubie, która odbędzie się 7.12.2018 w PSCK a także mecze halowej piłki nożnej.

Szczegóły będziemy zamieszczać na bieżąco, dlatego śledźcie nasz profil i przyłączcie się do tej pięknej akcji. Pomóżmy Kubie, bo jak nie my to kto???

W ramach pomocy, przy Stowarzyszeniu Ludowym Chata Bogucka zostało utworzone specjalne konto, na które można wpłacać symboliczną złotówkę z dopiskiem - Dla Kuby.

Każda pomoc się liczy, dziękujemy.
98 8509 0002 2001 0000 8602 0003

Źródło: Organizatorzy

grafika turnieju