Grudzień to miesiąc spod znaku prezentów, a jednym z najlepszych podarunków jest dobra książka. Mamy doskonałą wiadomość, bo na rynku wydawniczym mamy prawdziwe bestsellery, których autorem jest Maciej Liziniewicz. Pisarz, który swoje dzieciństwo spędził w Chrobrzu,a obecnie mieszka w Krakowie.

O naszym pisarzu i Jego książkach pisaliśmy wielokrotnie w naszym serwisie, jest on doskonałym przykładem na to, że prawdziwa pasja połączona z talentem zawsze się obroni!

Trylogia „Dzikie pola” – pakiet 3 książek.

Link do zakupu trylogii: [woblink] (44,99 zł)
"Wartka, żywa akcja, świetny warsztat i piękna wizja rzeczywistości szlacheckiej – to Dzikie Pola w całej okazałości. Uwaga! Lektura powieści grozi zarwaniem nocy, nieświadomą archaizacją języka i wyprawą na pchli targ w poszukiwaniu jakiejkolwiek szabli." - Marcin Mortka.

„Ciemnia”

Link do zakupu Empik: https://www.empik.com/ciemnia-liziniewicz-maciej,p1290483401,ksiazka-p (26,69 zł)
„Kiedy mężczyzna spotyka na swej drodze kobietę równie piękną, co niebezpieczną, zbrodnia jest tylko kwestią czasu…”

„Zamach”

Link do zakupu: https://www.znak.com.pl/ksiazka/zamach-maciej-liziniewicz-207990 (25,19 zł)
W grudniowe przedpołudnie na rynku w Wadowicach dochodzi do zamachu terrorystycznego, w którym ginie trzynaście osób. Gdyby nie przypadkowy bohater, ofiar mogłoby być dużo więcej. Dla polskich służb rozpoczyna się wyścig z czasem. Kto stoi za zamachem? Czy należy się spodziewać kolejnych ataków? Oficerowie ABW szukający odpowiedzi na te pytania muszą się zmierzyć z nieznanym wrogiem, ale też z zagmatwanym światem polityki i walki o władzę. Nie spodziewają się, że wydarzenia kilku przedświątecznych dni zdecydują o czymś więcej niż tylko ich kariery."

Strona autorska pisarza na fb [WEJDŹ]

Maciej Liziniewicz