W tych trudnych dla nas czasach, każda dobra wiadomość jest na „wagę złota”, a ostatnie dni taką właśnie przyniosły. Inaugurację niezwykłego przedsięwzięcia w Dolinie Nidy – otwarcie Winnicy Złota Wieś!

Wydarzenie na pewno bez precedensu w naszym regionie, które ożywia nadnidziańskie tradycje uprawy winorośli. Pomysł na winnice zrodził się w głowach małżeństwa Eweliny i Marcina Ptaków, których rodzinne korzenie sięgają Złotej.

- Choć obydwoje dobrze czują się w mieście, gdzie realizują się zawodowo, coraz bliżej im do zamieszkania na wsi. Tu chcą odnaleźć spokój i z pasją realizować, to, co daje im ogromną satysfakcję – prowadzenie winnicy. Ewelina i Marcin chcą udowodnić, że nie trzeba szukać daleko, żeby napić się dobrego wina. I w naszym kraju są miejsca, gdzie produkuje się wytworne w smaku trunki.- czytamy na stronie internetowej.

Co sprawia, że wina z Ponidzia mogą zawojować rynek? Jest kilka powodów, ale najważniejsze to idealne warunki dojrzewania, czyli zbocze o spadku południowym i południowo-wschodnim, wyjątkowy mikroklimat, żyzne gleby, a do tego wiedza i pieczołowite doglądanie każdego etapu produkcji. Jest to gwarancja, że produkt końcowy jest najwyższej jakości.

W ofercie znajdziemy wina białe i czerwone doskonałe na każdą okazję. Pełną ofertę znajdziemy w sklepie internetowym pod adresem: https://winnicazlotawies.pl/sklep/

Sklep stacjonarny znajduje się w Złotej, przy ulicy Łąkowej 21.

Życzymy powodzenia! Niech się darzy!

Autor: Paweł, chroberz.info

Winnica Złota Wieś
Winnica Złota Wieś zaprasza! (fot. recstudio.pl )