Drukuj
Kategoria: Aktualności

ROK 2018
Grudzień
Zenon Szot ze Stawiszyc
(1951 - 2018).
 
Zofia Drabik z Nieprowic
(1936 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 14.12.2018r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Listopad
Tadeusz Machynia z Kostrzeszyna
(1926 - 2018). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Pełczyskach.

 
Październik
Maciej Rusek z Chrobrza
(1972 - 2018). Pogrzeb odbył się w kościele w Chrobrzu 27.10.2018r. o godz. 10:30.
 
Helena (Halina) Makuła z d. Ćwik
(1935- 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele w Złotej 29.10.2018r. o godz. 14:00. Po mszy św. zmarła zostanie odprowadzona na miejsce wiecznego spoczynku na cm. parafialny w Pełczyskach.
 
Bolesław Szumiał ze Złotej
(1943 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 25.10.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Władysław Wypych z Kielce/Chroberz
(1945 - 2018). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Kielce - Piaski.
 
Stanisław Siwicki z Wojsławic
(1954 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Marianna Mucha z Zawarży
(1930 - 2018). Pogrzeb odbył się 06.10.2018r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Monika Wajda z Nieprowic
(1925 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w dniu 05.10.2018r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Działoszycach.
 
Stanisław Kuk z Nieprowic
(1932 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 03.10.2018r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Wrzesień
Stanisław Kwiecień ze Stawiszyc
(1950 - 2018).
 
Zbigniew Mysior z Pełczysk/Kielc
(1962 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 02.10.2018r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Janusz Kwiecień z Żurawnik
(1949 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 29.09.2018r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Jurkowie.
 
Anna Adamczyk z Probołowic
(1937 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 29.09.2018r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Probołowicach.
 
Stanisław Kamiński z Nieprowic/Chrobrza
(1950 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 22.09.2018r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Jan Gorczyca z Nieprowic
(1937 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Danuta Urbańska z Chrobrza
(1936 - 2018). Pogrzeb odbędzie się o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Sierpień
Krystyna Karbowniczek z Nieprowic
(1954 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Alicja Zając z Probołowic
(1943 - 2018). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Probołowicach.
 
Józef Waligóra ze Złotej
(1950 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym Złotej.
 
Zdzisław Niedziela ze Złotej
(1942 - 2018). Pogrzeb odbył się 17.08.2018r. o 14:30 w kościele parafialnym Złotej.
 
Krystyna Karbowniczek z Nieprowic
(1954 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Józefa Kabat ze Stawiszyc
(1925 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 06.08.2018r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Jadwiga Koziara z domu Szarawarska
(1931 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 08.08.2018r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Stanisława Boksa z Zagórzyc
(1936 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 06.08.2018r. o godz. 10:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu
 
Lipiec
Radosław Warzecha ze Złotej
(1985 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 01.08.2018r. (środa) o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Daniela Laskowska
(1934 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 31.07.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Agnieszka Bochniak z d. Maj z Chrobrza
(1957 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 27.07.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Paweł Wawrecki z Pińczowa/Złotej
(1981 - 2018). Pogrzeb odbył się 14.07.2018r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Stefania Buras z Pełczyska
(1925 - 2018). Pogrzeb odbędzie 04.07.2018r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Pełczyska.

 
Czerwiec
Jadwiga Odrobina z Miernowa
(1959 - 2018). Pogrzeb odbył się 23.06.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Probołowicach.
 
Helena Koral ze Złotej
(1929 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 19.06.2018r. o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Stanisława Jaros z Woli Chroberskiej
(1921 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 16.06.2018r. (sobota) o godz. 13:00.
 
Kazimierz Zuchowicz z Aleksandrowa
(1940 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Katarzyna Pawlicka z domu Podraza
(1975 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 07.06.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Helena Ciasto z Wojsławic
(1925 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 7.06.2018r., godz. 14:00 w  kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Cecylia Piękoś z Rudawy
(1930 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Maj
Wanda Pytel ze Stawiszyc
(1928 - 2018). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Józef Zawalski z Pełczysk
(1923 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach we wtorek (30.05) o godz. 11:00.

Czesław Kłos z Stawiszyce
(1928 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w  kościele parafialnym w Pełczyskach we wtorek (29.05) o godz. 14:00.

Józef Wojtasik z Woli Chroberskiej
(1927 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 11.05.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Janina Kucięba z Żurawnik
(1938 - 2018). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Jurkowie.
 
Maria Tarka z Rudawy
(1949 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 7.05.2018r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Kwiecień
Janina Wierzba z Zawarży
(1952 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 25.04.2018r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Władysław Kwaśniewski ze Świniar/Rudawy
(1939 - 2018). Pogrzeb odbył się 21.04.2018r. w kościele parafialnym w Szczaworyżu.
 
Edward Doroz z Chroberz
(1922 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 21.04.2018r., godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Helena Tarka z Wojsławic
(1948 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Młodzawach M..
 
Barbara Nowak z Pełczysk
(1948 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 11.04.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Ryszard Napora z Chrobrza
(1967 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 05.04.2018r. (czwartek) o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Marzec
Andrzej Prostak z Chrobrza
(1949 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 03.04.2018r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Stefania Nowak z Zawarży
(1921 - 2018). Pogrzeb odbył się 21.03.2018r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Leopold Biesaga z Warszawy/Aleksandrowa
(1928 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 14.03.2018r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Jan Stępień z Chrobrza
(1931 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 12.03.2018r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Michalina Batóg ze Złotej
(1933 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 12.03.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Zofia Maj z Chrobrza
(1923 - 2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 09.03.2018r. o godz. 13:00.
 
Luty
Zdzisław Dobaj z Woli Chroberskiej
(1953 - 2018). Pogrzeb odbędzie się 23.02.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Roman Kornes ze Złotej
(1978-2018). Pogrzeb odbędzie się 20.02.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Roman Sulimir z Chrobrza
(1931-2018). Pogrzeb odbędzie się 16.02.2018r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Marianna Odrobina z Biskupic
(1921-2018). Pogrzeb odbędzie się 16.02.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Teresa Piątek z Niegosławic
(1956-2018). Pogrzeb odbędzie się 07.02.2018r. o godz. 13:30 w kościele parafialnym w Złotej.

Danuta Cieślik z Chorzowa/Stawiszyc
(1950-2018).

Styczeń
Piotr Bonarski ze Złotej
(1934-2018). Pogrzeb odbył się 03.02.2018r. o godz.14:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Krystyna Wójtowicz z Rudawy
(1936-2018). Pogrzeb odbędzie się 02.02.2018r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Wiesław Kulik ze Stawiszyc
(1968-2018). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach.
 
Stanisław Kowalski z Chrobrza
(1939-2018). Pogrzeb odbył się 22.01.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Maria Przyłucka z Zawarży
(1955-2018). Pogrzeb odbył się 17.01.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.zu.
 
Jerzy Borzęcki ze Złotej
(1975-2018). Pogrzeb odbędzie się 20.01.2018r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
Witold Gil z Wojsławic
(1955-2018). Pogrzeb odbędzie się 19.01.2018r. o godz.11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Marcin Studniarz ze Złotej
(1981-2018). Pogrzeb odbędzie się w czwartek (18.01.2018r.) o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej.
 
ROK 2017
 

Grudzień

Mieczysław Purchla z Kostrzeszyna
(1959-2017). Pogrzeb odbędzie się 03.01.2018r, o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Kazimierz Berowski z Biskupic
(1958-2017). Pogrzeb odbędzie się 30.12.2017r. o godz. 12:00 w kościele pw. św. Teresy z Avila w Jurkowie.

Anita Chmielewska z d. Lentner z Niegosławic
(1978-2017). Pogrzeb odbędzie się 20.12.2017r, o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Anna Lentner z Niegosławic
(1958-2017). Pogrzeb odbędzie się 20.12.2017r, o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Władysław Warot ze Złotej
(1940-2017). Pogrzeb odbędzie 06.12.201r. o godz. 12:00 się w kościele parafialnym w Złotej.

Listopad

Janina Kowalska z Chrobrza
(1930-2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 28.11.2017r. o godz. 14:00.

Władysław Jaworski ze Złotej
(1947 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele w Złotej 28.11.2017r., godz. 12:00.

Dariusz Doroz z Pińczowa (Chrobrza)
(1964 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 25.11.2017r. o godz. 12:00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Pińczowie.

Wiesława Celuch ze Stawiszyc
(1955 - 2017)

Helena Maj z d. Kurczyna z Chrobrza
(1929-2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 18.11.2017r. o godz. 12:00.

Zygmunt Bednarz z Nieprowic
(1955-2017). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chrobrzu 11.11.2017r., o godz. 11:00.

Robert Nowak ze Złotej/Biskupic
(1966-2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej 11.11.2017r.

Edward Salwierak z Zawarży
(1955-2017). Msza Św. pogrzebowa odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 06.11.2017r., godz. 13:00

Październik

Józef Wąsik ze Złotej
(1948-2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej 23.10.2017r. o godz. 13:00.

Jerzy Grudzień z Pińczowa
(1959-2017). Msza Św. pogrzebowa odbyła się w klasztorze w Pińczowie 19.10.2017r. Został pochowany
na cmentarzu w Chrobrzu.

Janina Żuchowska z Chrobrza
(1925-2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chroberz.

Sławomir Jałocha z Żurawniki
(1961-2017). Pogrzeb odbędzie się 11.10.2017r. (środa) o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Jurkowie.

Władysław Remion z Rudawy
(1939 - 2017). Pogrzeb odbył się 09.10.2017r. w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Wrzesień

Halina Woźnicka ze Stawiszyc
(1945-2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach 03.10.2017r., godz. 15:00.

Władysław Góra z Wojsławic
(1942-2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Leszek Swat z Wojsławic
(1960-2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Tadeusz Grzywna z Nieprowic
(1953 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 18.09.2017r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Zofia Kulik ze Stawiszyc
(1936 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 16.09.2017r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Sierpień

Dariusz Domagała z Woli Chroberskiej
(1963 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 02.09.2017r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Kazimierz Latos z Miernowa
(1944 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Probołowicach.

Alfred Żurek z Wojsławic
(1939 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 25.08.2017r. (piątek) o godz. 12:00 w kościele w Chrobrzu.

Zofia Żelichowska z Chrobrza
(1941 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 16.08.2017r. o godz. 15:00.

Bogdan Mucha z Chrobrza
(1959 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 18.08.2017r. o godz. 13:00.

Władysława Grzywna z Nieprowic
(1937 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.
 
Stanisław Bochniak z Miernowa (Krakowa)
(1948 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 10.08.2017r., o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Probołowicach.

Marianna Ciołek ze Złotej
(1938 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej 07.08.2017r., o godz. 17:00.

Henryk Borowiec z Chrobrza
(1935 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 08.08.2017r., o godz. 16:30.

Lipiec

Henryk Kwaśniewski z Rudawy
(1947 - 2017).

Stanisław Peroń z Chrobrza
(1930 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 24.07.2017r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Teresa Wójcikiewicz z Niegosławic
(1959 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 21.07.2017r. o godz. 16:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Stanisława Kobus z Probołowic
(1930 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Probołowicach.

Zbigniew Kucybała z Rudawy/ Jędrzejowa
(1964 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 19.07.2017r. o godz. 10:00 w Będzinie.

Józef Koziara ze Złotej
(1933 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 12.07.2017r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Helena Safian z Pińczowa z domu Nowak (Chrobrza)
(1923 - 2017). Pogrzeb odbył się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Czerwiec

Kazimiera Ochwanowska ze Złotej
(1927 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 07.07.2017r. (piątek), o godz.13:00 w kościele parafialnym w Złotej.

Czesław Machynia z Probołowic
(1925 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Probołowicach 28.06.2017r.

Zofia Gil (z domu Dobaj) z Chrobrza
(1927 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 23.06.2017r. o godz.15:00.

Kazimierz Magdziarz z Chrobrza
(1948 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 16.06.2017r. (piątek), g.15:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Tadeusz Nalepa z Nieprowic
(1953 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyskach 12.06.2017r., godz.13:00.

Jan Wołoszyn z Nieprowic
(1945 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 03.06.2017r., godz.10:00.

Maj

Bronisława Pieterwas z Wojsławic
(1926 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu 03.06.2017r., godz.15:00.

Zofia Wieczorek z Chrobrza
(1931 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 31.05.2017r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Szczepan Odrobina z Miernowa
(1997 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 18.05.2017r. w kościele parafialnym w Probołowicach. Wyprowadzenie z domu o godz. 12:00.

Kazimierz Psica z Pełczysk
(1934 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 16.05.2017r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Zygmunt Pieterwas z Wojsławic
(1948 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 08.05.2017r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Mieczysław Nowak z Aleksandrowa
(1934 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 15.05.2017r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Zygmunt Pieterwas z Wojsławic
(1948 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 08.05.2017r. o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Regina Nowak z Pełczysk
(1936 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Pełczyska.

Kwiecień

Henryk Dobaj z Wola Chroberska
(1930 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu w dniu 04.05.2017r. o godz. 12:00.

Władysław Włoch z Wojsławic
(1948 - 2017).

Kazimierz Kowal z Chroberz
(1958 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu w dniu 05.05.2017r. o godz. 12:00.

Henryk Cabaj z Niegosławic
(1945 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej w dniu 15.04.2017r. o godz. 12:00.

Marian Dobaj z Chrobrza
(1938 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu w dniu 11.04.2017r. o godz. 14:00.

Emilia Krzysik z Chrobrza
(1923 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu w dniu 08.04.2017r. o godz. 14:00.

Jerzy Odrobina z Probołowic
(1946 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Probołowicach w dniu 08.04.2017r. o godz. 13:00.

Marzec
Janina Nowak z Nieprowic
(1956 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 31.03.2017r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Marianna Domagała z Nieprowic
(1927 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Piotr Peroń z Chrobrza
(1983 - 2017). Pogrzeb odbędzie się27.03.2017r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Stanisław Modrzewiecki z Wojsławic
(1943 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Józefa Dobaj z Chrobrza
(1933 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 07.03.2017r. o godz. 14:00
w kościele parafialnym w Chrobrzu.


Luty
Marianna Swat z Rudawy
(1928 - 2017)

Jerzy Tłustochowicz ze Złotej
(1962 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej
24.02.2017r. o godz. 14:00.


Stanisław Gil ze Złotej
(1960 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Złotej
21.02.2017r. o godz. 14:00
.

Marianna Niedziela - Percik z Kostrzeszyna
(1947 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 16.02.2017r.
o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Marianna Niedziela - Percik z Kostrzeszyna
(1947 - 2017).

Zofia Krzak ze Złotej (Lubowiec)
(1926 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 15.02.2017r.
godz. 12:00 w kościele w Pełczyskach.

Antonina Skrzela z Żurawnik
(1929 - 2017). Pogrzeb odbył się
08.02.2017r. godz. 12:00 w kościele w Jurkowie.

Styczeń

Kazimierz Gajos z Kostrzeszyna
(1935 - 2017).

Stefania Szczygieł z Chrobrza
(1922 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym
w Chrobrzu. 04.02.2017r. o godz. 14:00.

Henryka Remion ze Złotej
(1929 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym
w Złotej. 01.02.2017r. o godz. 14:00.

Jan Łyko z Pełczysk
(1948 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym
w Pełczyskach. 31.01.2017r. o godz. 12:00.

Kazimierz Bania z Chrobrza/Hołdowca
(1943 - 2017). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym
w Kazimierzy Małej. 26.01.2017r. o godz. 11:30.


Wiktoria Dębska z Chrobrza
(1938 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 21.01.2017r.
o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Waldemar Gwiazda z Nieprowic/Pińczowa
(1955 - 2017)

Wiesław Soja ze Stawiszyc
(1942 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 16.01.2017r.
o godz. 11:30 w kościele parafialnym w Pełczyskach.

Honorata Pludro z Chrobrza
(1920 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 12.01.2017r.
o godz. 14:30 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Edward Adamczyk z Probołowic
(1929 - 2017).

Ryszard Doroz z Wojsławic
(1963 - 2017). Pogrzeb odbędzie się 09.01.2017r. o godz. 14:00
w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Stanisław Dziura z Chrobrza
(1959 - 2017). Pogrzeb odbył się 12.01.2017r.
o godz. 13:00 w kościele w Młodzawach M.

Aleksander Bochniak z Nieprowic
(1953 - 2017). 

ROK 2016


Grudzień

Danuta Niemiec ze Złotej
(1959 - 2016). Pogrzeb odbędzie się 07.01.2017r. o godz. 14:00
w kościele parafialnym w Złotej

Józefa Wójcik ze Stawiszyc
(1929 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w 4.01.2017r. o godz. 13:00 kościele w Pełczyskach.


Zofia Mlaskawa z Kostrzeszyna
(1930 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele w Pełczyskach.


Janina Piłat z Miernowa
(1934 - 2016).

Tadeusz Stefanek z Biskupic
(1952 - 2016). Pogrzeb odbędzie się w kościele
parafialnym w Jurkowie.


Witold Grzywna z Kostrzeszyna
(1950 - 2016).

Jan Radziejewski z Chrobrza
(1951 - 2016). Pogrzeb odbędzie się 16.12.2016r.
o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.


Maria Dziura (z domu Maj) z Chrobrza
(1951 - 2016). Pogrzeb odbędzie się 14.12.2016r.
o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.


Katarzyna Nowak (z domu Dziewięcka) z Zawarży
(1992 - 2016). Pogrzeb odbędzie się 03.12.2016r.
o godz.14:00 w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Listopad

Stefania Wojda z Chrobrza
(1932 - 2016). Pogrzeb odbędzie się 21.11.2016r. o godz. 14:00
w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Bogdan Żuchowski z Chrobrza
(1951 - 2016). Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym
w Chrobrzu 15.11.2016r., g.14:00
.

Kazimiera Krzak ze Złotej
(1955 - 2016). Pogrzeb odbędzie się 11.11.2016r.
o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Złotej

Remigiusz Bugaj z Żurawnik
(1931 - 2016). Pogrzeb odbył się 9.11.2016r.
o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Jurkowie.


Jan Borowiec z Chrobrza
(1933 - 2016). Pogrzeb odbędzie się 10.11.2016r.
w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Bolesław Czerw z Aleksandrowa
(1929 - 2016). Pogrzeb odbył się
5.11.2016r. w kościele parafialnym w Chrobrzu.


Październik

Jan Walocha z Niegosławic
(1929 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Złotej.


Józef Gil z Rudawy
(1945 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
22.10.2016r. w kościele parafialnym w Chrobrzu

Andrzej Machynia z Miernowa
(1962 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
21.10.2016r. w kościele parafialnym w Probołowice.


Weronika Dąbrowska z Nieprowic
(1924 - 2016). Pogrzeb odbył się
08.10.2016r. w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Wrzesień
Piotr Sobieraj z Miernowa
(1979 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
30.09.2016r. w kościele parafialnym w Probołowicach.

Jacek Grzęda z Pełczysk
(1966-2016). Pogrzeb odbędzie się 24.09
o godz. 11:30 (wyjście z domu).

Genowefa Koza z Nieprowic
(1923 - 2016). Pogrzeb odbył się
10.09.2016r., g.11:00 w kościele
parafialnym w Chrobrzu.


Janusz Soja ze Stawiszyc
(1971 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Pełczyskach
13.09.2016r.
o godz. 14:00.

Sierpień

Anna Książek z Probołowic
(1968 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
26.08.2016r., g.14:00 w kościele
parafialnym w Probołowicach.


Henryk Augustyn z Rudawy
(1929 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu.


Zofia Kucybała z Wojsławic
(1927 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu.


Lipiec

Zofia Przyłucka z Pełczysk
(1934 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Pełczyskach
23.07.2016r. o godz. 13:30

Kazimiera Gimzia z Pełczysk
(1928 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Pełczyskach
05.07.2016r. o godz. 14:00


Czerwiec
Walentyna Wieczorek ze Złotej
(1927 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Złotej
23.06.2016r. o godz. 16:00


Zofia Salwierak z Chrobrza
(1944 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu.
Szczegóły wkrótce.


Maj

Zofia Niemiec z Chrobrza
(1959 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu
30.05.2016r.
o godz. 16:00

Edmund Skrzela z Żurawnik
(1926 - 2016).

Józefa Walocha ze Złotej
(1930 - 2016). Pogrzeb odbędzie się w kościele
parafialnym w 
Złotej 20.05.2016r. o godz. 15:00.

Franciszek "Rolek" Cichy z Pińczowa/Chrobrza
(1934 - 2016). Pogrzeb odbędzie się w kościele
parafialnym w Chrobrzu 16.05.2016r, godz.13:00

Marianna Gil z Chroberz
(1925 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu
11.05.2016r. o godz. 13:00.


Jan Janik z Wojsławic
(1972 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu
10.05.2016r. o godz. 14:00.


Zofia Kowalska z Chrobrza
(1923 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu
07.05.2016r. o godz. 13:00.

Kwiecień
Janina Peroń z Chrobrza
(1932 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu
27.04.2016r. o godz. 14:00.

Kazimierz Śliwiński z Nieprowic
(1952 - 2016). Pogrzeb odbył się
w kościele parafialnym w Chrobrzu


Stefania Kowalska z Chrobrza
(1921 - 2016). Pogrzeb odbył się
09.04.2016r. o godz. 13:00 w kościele
parafialnym w Chrobrzu.


Stanisława Przebieracz z Pełczysk
(1924 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
05.04.2016r. o godz. 13:00 w kościele
parafialnym w Pełczyskach


Zofia Bania z Chrobrza
(1940 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
05.04.2016r. w kościele parafialnym
w Chrobrzu

Marzec
Helena Garbacz z Probołowic
(1929 - 2016). Pogrzeb odbył się
02.04.2016r. w kościele parafialnym
w Probołowicach

Genowefa Krawczyk z Niegosławic
(1933 - 2016).

Leokadia Kędra z Woli Chroberskiej
(1932 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Jan Domagała z Rudawy
(1922 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
30.03.2016r. w kościele parafialnym
w Chrobrzu.

Barbara Trocińska z Chrobrza
(1944 - 2016).

Otolia Sobieraj ze Złotej
(1938 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Złotej
23.03.2016r. o godz. 17:00

Stanisława Wypych z Chrobrza
(1923 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
w kościele parafialnym w Chrobrzu
23.03.2016r. o godz. 14:00

Stefan Walaś z Pełczysk
(1923 - 2016). Pogrzeb odbył się
16.03.2016r. w kościele w Pełczyskach


Natalia Wojda z Chrobrza
(1930 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
09.03.2016r. w kościele w Chrobrzu
.

Luty

Stefania Piątek z Chrobrza
(1928 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
13.02.2016r. w kościele w Chrobrzu
o godz. 11:00

Tadeusz Wieczorek ze Złotej
(1924 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
09.02.2016. w kościele parafialnym
w Złotej o godz. 14:30. Następnie
kondukt pogrzebowy przejedzie na
cmentarz parafialny w Pełczyskach
- miejsce ostatniego spoczynku.

 
Styczeń
Ksenia Pieterwas z Wojsławic
(1921 - 2016). Pogrzeb odbył się
27.01.2016. w kościele parafialnym
w Chrobrzu.

Helena Kobus z Pełczysk
(1931 - 2016). Pogrzeb odbędzie się
30.01.2016. w kościele parafialnym
w Pełczyskach.

Zofia Małek z Niegosławic

(1933 – 2016)

Halina Siemieniec z Biskupice
(1944 - 2016).