Drukuj
Kategoria: Aktualności

22.10.2018r.

WYNIKI WYBORÓW DO RADY POWIATU - OFICJALNE
(głosy oddane tylko w gminie Złota)

1. Ireneusz Gołuszka  (KW Dla Ponidzia) - 796 głosów.
2. Władysław Stefan Podraza (PSL) - 359.
3. Jerzy Tadeusz Wojtasik (PiS) - 234.
4. Artur Zbigniew Sakwa (KW Ziemia Pińczowska) - 152.
5. Kazimiera Barbara Król (SLD Lewica Razem) - 146.
6. Mariola Leokadia Warzecha (PSL) - 124.
7. Gabriela Katarzyna Kłap (SLD Lewica Razem) - 114.
8. Małgorzata Joanna Molenda (KW Dla Ponidzia) - 26.
9. Małgorzata Marta Łaganowska (KW Ziemia Pińczowska) - 24.
10. Justyna Zofia Obważanek (Zjednoczona Prawica) - 22.

Skład Rady Powiatu Pińczowskiego
Ryszard Barna (PSL)

Irena Moskwa (PSL)
Zbigniew Kierkowski (PSL)
Michał Leszczyński (PSL)
Zbigniew Koniusz (PiS)
Jan Bębenek (PiS)
Teresa Sienkiewicz – Rek (PiS)
Bogusław Kowalczyk (PiS)
Jadwiga Irla (Dla Ponidzia)
Ireneusz Gołuszka (Dla Ponidzia)
Krzysztof Słonina (Dla Ponidzia)
Andrzej Głogowiec (Ziemia Pińczowska)
Marcin Wojniak (Ziemia Pińczowska)
Hanna Mitka-Marszalik (Ziemia Pińczowska)
Bogusław Chałuda (SLD Lewica Razem)

WYNIKI NA WÓJTA GMINY ZŁOTA - OFICJALNE

Frekwencja: 62.04%

 

Chroberz

Złota

Pełczyska

Suma

Tadeusz Sułek

433

330

393

1156 (49,05%)

Andrzej Kozera

206

304

310

820 (34,79%)

Aleksander Domagała

164

129

88

381 (16,16%)

RADA GMINY ZŁOTA - OFICJALNE

Okręg nr 1 (Część Sołectwa Złota: os. Graby; ulice: Słoneczna; Mała)

PIECZONKA Maciej Piotr - 32 lata, Złota - KWW TADEUSZA SUŁKA

Okręg nr 2 (Część Sołectwa Złota: os. Lubowiec ulice: Sienkiewicza od nr 1 do nr 53, Łąkowa, Źródłowa)

PIOTROWSKA Ewa Kazimiera - 58 lat, Złota - KKW SLD LEWICA RAZEM

Okręg nr 3 (Część Sołectwa Złota: ulice: Parkowa, Wiśniowa, Krótka, Kwiatowa, Sienkiewicza od nr 54 do końca)

KUMOR Paweł Marcin, 29 lat, Złota - KWW TADEUSZA SUŁKA

Okręg nr 4 (Sołectwa: Biskupice Żurawniki)

FIRKA Sławomir Władysław, 57 lat, Żurawniki - KWW TADEUSZA SUŁKA

Okręg nr 5 (Sołectwo: Niegosławice)

GOLOWSKI Mariusz, 38 lat, Niegosławice - KWW TADEUSZA SUŁKA

Okręg nr 6 (Część Sołectwa: Chroberz ulice: Ogrodowa, Olszyk, Podzamcze, Cicha, Gliniki, Chrobrego od nr 51 do końca)

WYPYCH Adam Jacenty, 65   lat, Chroberz - KWW TADEUSZA SUŁKA

Okręg nr 7 (Część Sołectwa : Chroberz ulice: Staropolska, Słoneczna, Kolejowa, Akacjowa od nr 1 do nr 11A, Chrobrego od nr 1 do nr 50)

BUJAK Michał Przemysław, 38 lat, Chroberz - KKW SLD LEWICA RAZEM

Okręg nr 8 (Część Sołectwa : Chroberz ulice: Parkowa, Leśna, Bobrowa, Akacjowa od nr 12 do końca)

TARKA Dariusz Piotr, 50 lat, Chroberz - KWW TADEUSZA SUŁKA

Okręg nr 9 (Sołectwo: Nieprowice)

KRAWCZYK Mirosław Stanisław, 55 lat, Nieprowice - KKW SLD LEWICA RAZEM

Okręg nr 10 (Sołectwa: Rudawa, Wojsławice)

JAWORSKI Dariusz Andrzej, 48 lat, Wojsławice - KW PSL

Okręg nr 11 (Sołectwa: Kostrzeszyn, Wola Chroberska)

ANTOS Krzysztof Mirosław 45 lat, Kostrzeszyn - KW PSL

Okręg nr 12 (Sołectwo: Pełczyska)

GÓRNIAK Barbara Elżbieta, 54 lata, Pełczyska - KKW SLD LEWICA RAZEM

Okręg nr 13 (Sołectwo: Miernów)

ADAMCZYK Lucjan Kazimierz, 50 lat, Miernów - KW PSL

Okręg nr 14 (Sołectwo: Probołowice)

ŁĄTKA Wioletta Joanna, 38 lata, Probołowice - KKW SLD LEWICA RAZEM

Okręg nr 15 (Sołectwo: Stawiszyce)

SWAT Tadeusz Józef, 70 lat, Stawiszyce - KWW TADEUSZA SUŁKA

_______________________________________________________________________________

Godz. 04:17. Komisje nadal pracują. Nie ma jeszcze wyników oficjalnych.

21.10.2018r.

Godz. 23:49. Frekwencja w gm. Złota wyniosła w granicach 62%

Godz. 22:44. Komisje nadal pracują. Przypomnijmy, że w tych wyborach, w lokalach są komisje ds. przeprowadzenia wyborów, które przekazują zaplombowane urny z głosami komisji ds. ustalenia wyników.

Godz. 21:37. Wszystko wskazuje na to, że mogą być to rekordowe wybory w naszej gminie pod względem frekwencji!

Godz. 21:00. KONIEC GŁOSOWANIA.



Godz. 18:00:
 Frekwencja na godzinę 17:00, Złota -53%, Chroberz - 49%, Pełczyska - 55%.

Godz. 15:45: Zdjęcia z lokalu w Chrobrzu

lokal wyborczy w Chrobrzu

lokal wyborczy w Chrobrzu

lokal wyborczy w Chrobrzu

Godz. 13:00: Frekwencja na godzinę 12:00, Złota -21%, Chroberz - 17%, Pełczyska - 21%.

Godz. 09:30: Uprawnionych wyborców w gm. Złota - 3 845.

W niedzielę, 21 października o godzinie 7:00 rano rozpoczęły się wybory samorządowe. W serwisie chroberz.info będziecie mogli znaleźć informacje dot. przebiegu wyborów oraz najszybciej podane oficjalne wyniki, tuż po zawieszeniu ich w lokalach wyborczych.

Źródło: chroberz.info

wybory gif