Adam Ochwanowski - portretCo łączy Bryana Adamsa, Madonnę oraz Adama Ochwanowskiego? Wszyscy Ci artyści znaleźli się w notowaniach legendarnej Listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Ten ostatni mimo, że najstarszy z nich dołączył do tego grona najpóźniej – pod koniec grudnia 2017 roku. Jednak utwór, który znalazł się jako propozycja dla słuchaczy, jest najbardziej wstrząsającym ze wszystkich, które mamy przyjemność słuchać. Piosenka „Raport z Aleppo”, której autorem słów jest właśnie Adam Ochwanowski, a wykonawcą Tomek Wachnowski jest modlitwą i krzykiem rozpaczy. Dlaczego? Zachęcamy do wsłuchania się w muzykę oraz wyjątkowy tekst, który wyszedł spod pióra Adama.

Jednocześnie zachęcamy do głosowania! Po raz pierwszy w historii tak prestiżowego notowaniu znalazł się utwór, tak mocno związany z naszą Małą Ojczyzną.

Jak głosować? Instrukcja krok po kroku poniżej:  
Należy kliknąć w linkhttp://lp3.polskieradio.pl/glosowanie/listaDoGlosowania.aspx

Jak głosować print scrin1
Klikamy w przycisk "Głosuj" (1), następnie "Zarejestruj" (2) aby założyć konto na stroje Radia (zajmie nam to 1 minutę)

 Jak głosować print scrin1
Wypełniamy formularz

Jak głosować print scrin1
Klikamy w słowo "głosowania" (4) aby przejść do listy

Jak głosować print scrin1
Na liście odnajdujemy "Raport z Aleppo" (5), zaznaczamy i na samym dole strony klikamy w przycisk "Głosuj"

Lista przebojów Programu Trzeciego, to legendarne już zestawienie najlepszych według słuchaczy piosenek z krajowego jak i zagranicznego podwórka, które prezentuje od 1982 roku jedyny i niepowtarzalny Marek Wojciech Niedźwiecki. Lista „trójki”, to muzyka która wychował pokolenia.

Autor: pb, chroberz.info