Prezentujemy kolejne archiwalne fotografie. Wśród nich zdjęcia uczniów Technikum Hodowlanego z Chrobrza przesłane przez Panią Zofię Durek, z bardzo ciekawym tablo. Jest również jedyna jak na razie fotografia  (sprzed wojny) części zespołu teatralnego, który działał w Chrobrzu w okresie międzywojennym i zaraz po wojnie. Zapraszamy do oglądania.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje zdjęcia się nadają to rozwiewam je – każde zdjęcie jest ważne. Zarówno te na których jest cały Chroberz jak i te na których jest tylko fragment, z ludźmi i bez nich, z XIX wieku, jak i nawet z lat 90 – tych XX wieku.  
 
Masz możliwość przesłania skanu? Super, ale jeśli nie to też nie ma problemu podjadę ze skanerem. Masz tylko ksero lub wydruk starego zdjęcia? Również się przyda! 


Jedyne jak na razie zdjęcie części zespołu teatralnego, który działał w Chrobrzu w okresie międzywojennym i zaraz po wojnie. Powyższa fotografia wykonana tuż przed II wojną światową po przedstawieniach "Wesele Zosi" oraz "Na Wymowie".
Stoją od lewej: Władysław Gil (brat Czesława), Wiesława Piękoś, Czesław Gil, Genowefa Kowalska (?), Jan Ciepliński (?), Wanda Doroz, Władysław Niedziela.


Tablo absolwentów Technikum Hodowlanego w Chrobrzu  1971-1976r. (arch. Zofia Durek)

Więcej zdjęć pod adresem: http://stary.chroberz.info/