Drukuj
Kategoria: Aktualności

wybory 2015 {like} Wyniki wyborów w gminie Złota oraz z poszczególnych obwodów. Z protokołów wywieszonych w lokalach wyborczych.

Gmina Złota – ogólnie:
Frekwencja - 34,50%

Wyniki wyborów do Sejmu RP:
PiS – 485 głosów,
PSL – 305 głosów,
PO – 174 głosów,
Zjednoczona Lewica – 160,
Kukiz’15 – 73,
KORWiN – 42,
Razem – 36,
Nowoczesna – 23,
JOW Bezpartyjni – 7,
KWW Zbigniewa Stonogi – 3,
Samoobrona – 2
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże” – 3.

Wyniki wyborów do Senatu RP:
Gałuszka Grzegorz Andrzej (PSL) – 479,
Włosowicz Jacek Władysław (PiS) – 420 głosów,
Malinowski Krzysztof Andrzej (Zjednoczona Lewica) – 173,
Bryk Józef (PO) – 115,
Konraski Artur Marian (KWW Ruch Społeczny RP) – 39,
Augustyn Artur Jan (KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”) – 37,
Kruzel Andrzej Jan (KWW Wasz Senator) – 24.

Obwodowa Komisja Wyborcza w Chrobrzu
Frekwencja - 35,14%

Wyniki wyborów do Sejmu RP:
PiS - 179 głosów,
PO - 85,
PSL- 81,
Zjednoczona Lewica - 52,
Kukiz'15 - 26,
Razem- 21,
KORWiN - 16,
Nowoczesna - 14,
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże” - 3,
JOW Bezpartyjni - 2,
KWW Zbigniewa Stonogi - 2,
Samoobrona - 1.

Wyniki wyborów do Senatu RP:
Włosowicz Jacek Władysław (PiS) – 154 głosów,
Gałuszka Grzegorz Andrzej (PSL) – 148,
Bryk Józef (PO) – 64,
Malinowski Krzysztof Andrzej (Zjednoczona Lewica) – 63,
Augustyn Artur Jan (KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”) – 19,
Konraski Artur Marian (KWW Ruch Społeczny RP) – 14,
Kruzel Andrzej Jan (KWW Wasz Senator) – 11.

Obwodowa Komisja Wyborcza w Pełczyskach.
Frekwencja - 35,07%

Wyniki wyborów do Sejmu RP:
PiS – 173 głosów,
PSL - 136,
Zjednoczona Lewica - 47,
PO - 30,
Kukiz'15 - 20,
KORWiN – 13,
Razem – 7,
Nowoczesna - 5,
JOW Bezpartyjni - 2,
KWW Zbigniewa Stonogi – 0,
Samoobrona – 0
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże” - 0.

Wyniki wyborów do Senatu RP:

Gałuszka Grzegorz Andrzej (PSL) – 186 głosów,
Włosowicz Jacek Władysław (PiS) – 149,
Malinowski Krzysztof Andrzej (Zjednoczona Lewica) – 54,
Bryk Józef (PO) – 15,
Konraski Artur Marian (KWW Ruch Społeczny RP) – 9,
Kruzel Andrzej Jan (KWW Wasz Senator) – 9.
Augustyn Artur Jan (KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”) – 8,

Obwodowa Komisja Wyborcza w Złotej
Frekwencja - 32,96%

Wyniki wyborów do Sejmu RP:
PiS – 133 głosy,
PSL - 88,
Zjednoczona Lewica - 61,
PO - 59,
Kukiz'15 - 27,
KORWiN- 13,
Razem - 8,
Nowoczesna - 4,
JOW Bezpartyjni - 3,
KWW Zbigniewa Stonogi - 1,
Samoobrona - 1,
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże” - 0.

Wyniki wyborów do Senatu RP:
Gałuszka Grzegorz Andrzej (PSL) – 145 głosów,
Włosowicz Jacek Władysław (PiS) – 117,
Malinowski Krzysztof Andrzej (Zjednoczona Lewica) – 56,
Bryk Józef (PO) – 36,
Konraski Artur Marian (KWW Ruch Społeczny RP) – 16,
Augustyn Artur Jan (KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”) – 10,
Kruzel Andrzej Jan (KWW Wasz Senator) – 4.

Źródło: logo chroberz.info