W poniedziałek (21.05.2012r.) Chroberz odwiedziła ekipa Telewizji Silesia. Pobyt filmowców związany był z realizacją cyklu odcinków poświęconych gminom powiatu pińczowskiego. Zostaną one wyemitowane na antenie śląskiej telewizji w miesiącu czerwcu. Głównym przesłaniem cyklu jest zaprezentowanie Ponidzia z jak najatrakcyjniejszej strony i zachęcenie tym samym potencjalnych turystów do przyjazdu na nasz teren. W Chrobrzu ekipa odwiedziła przystań kajakową, sfilmowała popisy akordeonistów ze Szkoły Podstawowej oraz pokazała kościół parafialny i jego wnętrza, a także ekspozycje archeologiczne w Pałacu Wielopolskich. 

Materiał promocyjny naszej gminy podsumowuje Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek, który zachęca mieszkańców Śląska do przyjazdu do naszej gminy.

TV Silesia można oglądać na platformach cyfrowych

Cyfra +: Kanał 73    
Polsat Cyfrowy: Kanał 86
Platforma n: Kanał 21    
Orange TV: Kanał 27

Telewizja TVS jest dostępna u większości operatorów kablowych na terenie całego kraju.


O dokładnej dacie emisji programu związanego z naszą gminą i powiatem poinformujemy na naszej stronie internetowej.