Po kilku latach przerwy postanowiłem wyodrębnić z Portalu Chrobrza i gminy Złota, serwis chroberz.info, którego ideą będzie informowanie nie tylko o najważniejszych mających miejsce w naszej gminie i powiecie, ale przede wszystkim o sprawach związanych z Chrobrzem. Miejsce znajdzie się nawet dla tych z pozoru błahych tematach, które nie miałyby szansy znaleźć się w serwisie ogólno gminnym.

 W serwisie chroberz.info nie zabraknie tematów historycznych, publicystycznych czy też czysto reportażowych. Znajdą się w nim m.in. fotorelacje z myślą o osobach, które wyemigrowały z naszej miejscowości, a które chciałby zobaczyć jak wyglądają uliczki Chrobrza obecnie.

Zwracam się równocześnie do Was drodzy Internauci o pomoc. Jeśli dysponujecie jakimiś materiałami związanymi z Chrobrzem (archiwalne zdjęcia, dokumenty, itp.) lub chcielibyście poruszyć jakiś temat, którym według Was powinien się zając chroberz.info zapraszam do kontaktu z redakcją pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Serwis otwarty jest na dyskusję poprzez komentarze pod każdym z artykułów, zachęcam również do "polubienia" nas na facebooku. Wystarczy kliknąć na stronie głównej w przycisk po prawej stronie.

Ostatnio dodane komentarze pokazują się na stronie głównej, co ułatwi śledzenie dyskusji.

Na bieżąco będę się starał przedstawiać wszystkie funkcjonalności serwisu chroberz.info.

Zapraszam także do zapoznania się z historią serwisu chroberz.info, która się września 2001 roku! [Czytaj]

Jednocześnie proszę o wyrozumiałość jeśli któryś z elementów nie będzie działa jak należy. Serwis jest w ciągłej modernizacji pod kątem optymalizacji jego wyglądu i funkcjonalności. Jeśli zauważyliście jakiś błąd, piszcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

/Paweł Bochniak/

{like}